شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 21 Oct 2017
۰

جدال میان سرمربی قبلی و فعلی پرسپولیس

چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۱
زور آزمایی سرمربی قبلی و فعلی پرسپولیس در شرق تهران می‌تواند جالب توجه باشد.
جدال میان سرمربی قبلی و فعلی پرسپولیس
به گزارش خدمت؛ بی‌تردید یکی از حساس ترین بازی‌های هفته سوم لیگ برتر فوتبال بازی پرسپولیس و نفت تهران است؛ جدالی میان سرمربی قبلی و فعلی پرسپولیس.

اگر چه استنباط اکثر کارشناسان این است که پرسپولیس مانند فینال سوپرجام پیروز این میدان خواهد بود؛ اما خود درخشان در این‌باره نظر دیگری دارد و با استناد به دو بازی گذشته نفت می‌گوید: من برای بازی هفته سوم روی قابلیت‌ها و کیفیت بالای تک تک بازیکنانم حساب کرده ام و به توانمندی آن‌ها ایمان دارم. من در این تیم نفت بازیکنانی دارم که تک تک شان این توانمندی را دارند که به تنهایی سرنوشت یک بازی بزرگ را رقم بزنند. البته او این بازی را انتقام گیری نمی داند و اضافه می‌کند. لازم نیست این جملات را تکرار کنم که پرسپولیس خانه من است و بیش از هر تیم دیگری به این تیم علاقه دارم. امیدوارم که این بازی بسیار زیبا باشد و از کیفیت بالایی برخوردار باشد. پرسپولیس تیم بزرگی است و مدعی قهرمانی در این فصل می‌باشد. من هم این تیم را دوست دارم و برای آن همواره احترام قائلم. اما با اطمینان می‌گویم که ما هم در این بازی به میدان نمی‌آییم که بازنده باشیم. به امتیازات این بازی و حتی به امتیازات کامل آن چشم داریم و برای کسب پیروزی حداکثر تلاش مان را می‌کنیم.

آماده‌سازی پرسپولیس برای بازی‌های هفته سوم لیگ برتر فوتبال
اما در آن سوی میدان پرسپولیس محسن ربیع خواه و سیدجلال حسینی را در اختیار ندارد؛ اما سایر بازیکنان در اختیار کادر فنی هستند و البته این بازی نخستین حضور کمال کامیابی‌نیا در ترکیب اصلی پرسپولیس خواهد بود. از طرفی با آمدن علیپور ترافیک خط حمله پرسپولیس فشرده‌تر از گذشته شده و باید دید برانکو وظیفه گلزنی را به کدام زوج خواهد سپرد، از دید منطقی در این‌که کفه ترازو به سمت پرسپولیس کامل سنگینی می‌کند شکی نیست؛ چرا که این تیم از امتیاز میزبانی استفاده می‌کند و به عقیده اکثر کارشناسان پرسپولیس این دیدار را نیز با برد پشت سر خواهد گذاشت و می‌تواند با 9 امتیاز و با توقف احتمالی پارس جم مقابل سپاهان به تنهایی صدر جدول را از آن خود کند.

این بازی ساعت 20:30 دقیقه پنج‌شنبه در ورزشگاه تختی تهران برگزار می‌شود.

منبع: پارس
کد مطلب: 76233
نام شما

آدرس ايميل شما

آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه
عواملی که باعث مرگ سلول‌های عصبی می‌شود