يکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 22 Oct 2017
۰

موج سواری در هوای منفی 45 درجه! + عکس

سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۳
موج سواری ورزشی است که برای فصل‌های گرم و آرام ابداع شده است. زمانی که آب دریاها گرم هستند و موج سواران می‌توانند به‌راحتی روی آب شناور شده و با موج‌ها بجنگند، اما موج سواران خاصی هم هستند که دوست دارند این ورزش را با حالت خاصی انجام دهند.
موج سواری در هوای منفی 45 درجه! + عکس
به گزارش خدمت؛ گروهی از موج سواران آمریکایی، هفته گذشته در حرکتی جالب، به دریاچه "سوپریور" رفته و در سیاهه زمستان شروع به موج سواری کردند. این گروه خود را موج سواران با اعمال شاقه می‌دانند و دوست دارند در بدترین شرایط این ورزش هیجان‌انگیز را تست کنند.

این گروه برای موج سواری در این دریاچه خود را آماده کرده و کار خود را شروع کردند؛ اما تنها پس از چند ساعت موج سواری، به‌خاطر سرمای بیش از اندازه دریاچه، تمام بدن آن‌ها پوشیده از قندیل‌های یخی شد که از شدت سرما به‌وجود آمده بودند.

آن‌ها اعتقاد دارند این زمان برای موج سواری خوب نیست؛ زیرا بهترین موقع، هنگامی است که طوفان‌های زمستانی نیز شروع به وزیدن کرده و ارتفاع موج‌ها به 7 یا 8 متر می‌رسد. البته در این زمان بیشتر دریاچه یخ بسته و موج سواری روی آن بسیار سخت است.

یک از اعضای این گروه که دوسال است موج سواری در زمستان را آغاز کرده، اعتقاد دارد لذت موج سواری در این فصل، بسیار بیشتر از تابستان بوده و جذابیت‌های خاص خود را نیز به‌همراه دارد. دمای هوا در این دریاچه منفی 24 است، اما زمانی که شما خیس شوید و باد به شما بخورد، دما به منفی 45 درجه خواهد رسید.کد مطلب: 76191
نام شما

آدرس ايميل شما

چاقی و روغن زیتون!
آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه