يکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 22 Oct 2017
۰

دیدار فرستاده امیر کویت با مقامات عُمانی و اماراتی

سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۸
معاون نخست‌وزیر و وزیر خارجه کویت که به عُمان سفر کرده بود با مقامات این کشور دیدار و نامه امیر کویت به سلطان قابوس را تقدیم آنها کرد.
دیدار فرستاده امیر کویت با مقامات عُمانی و اماراتی
به گزارش خدمت؛ «صباح الخالد الحمد الصباح» وزیر خارجه کویت به همراه «محمد العبدالله المبارک الصباح» صبح امروز سه‌شنبه به عُمان سفر کرده بود با «أسعد بن طارق بن تیمور آل سعید» معاون نخست‌وزیر عُمان در امور روابط و همکاری بین‌المللی و نماینده ویژه سلطان قابوس دیدار کرد.

صباح الخالد در این دیدار نامه امیر کویت به سلطان قابوس که حاوی مطالبی درباره تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی و مسائل دارای اهتمام مشترک است، به اسعد بن طارق تقدیم کرد.

خبرگزاری کویت (کونا) گزارش داد که وزیر خارجه کویت سپس عازم امارات شد و در این کشور نیز با «محمد بن راشد آل مکتوم» معاون رئیس امارات و حاکم دبی دیدار کرد و نامه امیر کویت به «خلیفه بن زاید آل نهیان» رئیس امارات را به وی تقدیم نمود.

روزنامه الرأی کویت امروز به نقل از برخی منابع عربی در حاشیه خلیج‌فارس نوشت که هدف از تشدید تلاش‌های کویت، تمرکز بر روی اجرای برخی اقداماتی است که به آغاز گفت‌وگوهای مستقیم بین طرف‌های بحران کمک می‌کند.

به نوشته این روزنامه، کویت همچنان بر میانجی‌گری برای حل اختلافات در چارچوب شورای همکاری خلیج‌فارس و عدم اجازه برای ایجاد شکاف جهت مداخله برخی طرف‌های منطقه‌ای اصرار دارد.
کد مطلب: 76184
نام شما

آدرس ايميل شما

چاقی و روغن زیتون!
آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه