يکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 22 Oct 2017
۰

همه به عملگرایی دکتر قالیباف ایمان دارند

سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۸
عضو شورای چهارم شهر تهران گفت: فعالیت‌های عمرانی، اعم از ساخت و توسعه مترو که بار عظیمی از حمل ونقل شهر تهران را حل کرده، در کنار سایر موضوعاتی چون فضای سبز و مسائل فرهنگی، همه و همه نشان از عملگرایی شهردار و توجه وی به انجام همه آن‌ها به بهترین شکل بوده است.
همه به عملگرایی دکتر قالیباف ایمان دارند
به گزارش خدمت؛ رضا تقی پور، عضو شورای چهارم شهر تهران، با بیان این‌که اظهار نظر آقای محسن هاشمی مبنی بر عملگرایی دکتر قالیباف، به‌دلیل سابقه مدیریتی ایشان در مساله حمل و نقل است، گفت: با توجه به این‌که آقای محسن هاشمی از مدیران شهری بوده‌اند و سابقه مدیریت دارند، با عمق کار و وسعت کار در کلانشهری چون تهران آشنا هستند؛ بنابراین اظهارنظر ایشان در خصوص عملگرا بودن دکتر قالیباف و این‌که مدیر پشت میز نشینی نیست، برخواسته از تجارب کاری ایشان است.

وی با انتقاد از دیدگاه‌هایی که عملکرد شهرداری تهران را زیر سوال برده است، خاطرنشان کرد: هر چند آقای محسن هاشمی به عملگرایی و مدیریت میدانی آقای دکتر قالیباف اشاره کرده است که ادعای بسیار صحیح و منصفانه‌ای از زحمات ایشان طی دوازده سال گذشته است، اما متاسفانه امروز حرف‌هایی از اصلاح‌طلبان منتخب شنیده می‌شود که نه کارشناسی است و نه دغدغه کار برای مردم دارد. امروز بر همه روشن است که تهران سال 96 با تهران سال 84 بسیار متفاوت است و پیشرفت‌ها و توسعه‌یافتگی پایتخت، به هیچ وجه جای انکار ندارد. فعالیت‌های عمرانی، اعم از ساخت و توسعه مترو که بار عظیمی از حمل و نقل شهر تهران را حل کرده، در کنار سایر موضوعاتی چون فضای سبز و مسائل فرهنگی، همه و همه نشان از عملگرایی شهردار و توجه وی به انجام همه آن‌ها به بهترین شکل بوده است.

وی در خصوص رفتارهای شائبه برانگیز و غیر منصفانه اصلاح‌طلبان و منتخبان شورای پنجم در خصوص عملکرد مدیریت شهری، با طرح دو فرضیه گفت: این‌که عده‌ای شعار سیاسی می‌دهند را در دو حالت می‌توان مورد بررسی قرار داد؛ یعنی تمامی اظهارنظرها و تهمت‌ها و حرف‌های گفته شده در ماه‌های اخیر از طرف اصلاح‌طلبان، از دو حالت نمی‌تواند خارج شود. یا این‌که آن‌ها از برخورد ضعیف آینده خود در شهر واهمه دارند، یعنی با توجه به این واهمه که نکند موفقیت‌ها و پیشرفت‌های شهر تهران در دوره آن‌ها کمتر و با عدم جدیت دنبال شود، نگران هستند؛ بنابراین در حال حاضر درصدد هستند با زمینه‌سازی‌های لازم، به نوعی به مردم تلقین کنند که اتفاقی در شهر تهران نیفتاده و شهرداری طی دوازده سال گذشته دستاوردی نداشته است. به هر حال کارنامه مدیریت شهری برای همه روشن است و پیش روی مردم شهر قرار دارد. هر چند شهر تهران همچنان مشکلاتی دارد که باید با عزم ملی و کمک همه نهادها از جمله مجلس و دولت حل شود، به هر حال مجموعه عملکرد شهردار تهران در خدمات عمرانی، شهری، حمل و نقل و فرهنگی، بسیار برجسته و غیر قابل انکار است و اظهار نظر محسن هاشمی در خصوص عملگرایی دکتر قالیباف، دقیق، کارشناسی و مدیریتی است.

منبع: افکار
کد مطلب: 76163
نام شما

آدرس ايميل شما

آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه
عواملی که باعث مرگ سلول‌های عصبی می‌شود