شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 23 Sep 2017
۰

تعیین شاخص‌های ۲۰ گانه در فراکسیون ولایی برای رای اعتماد به وزرای دولت دوازدهم

دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۵
نایب رئیس کار‌گروه تعامل و گفتمان کابینه دوازدهم، گفت: شاخص‌های بیست‌گانه انتخاب وزرای کابینه دوازدهم از سوی اعضای کار ‌گروه متبوعش مشخص شد.
تعیین شاخص‌های ۲۰ گانه در فراکسیون ولایی برای رای اعتماد به وزرای دولت دوازدهم
به گزارش خدمت؛ علی‌ادیانی‌راد، نایب رئیس کارگروه تعامل و گفتگو، درباره کابینه دوازدهم، اظهار داشت: کار‌گروه 15 نفره فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس برای تعیین شاخص‌های وزرای کابینه دوازدهم ظهر امروز(دوشنبه 26 تیر) تشکیل جلسه داد.

وی درباره جزئیات این جلسه گفت: در این جلسه اعضای کار‌گروه شاخص‌ها و معیارهای بیست‌گانه و عمومی وزرای پیشنهادی رئیس جمهور از دیدگاه اعضای فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس را مشخص کردند.

نایب رئیس کار‌گروه تعامل و گفتمان فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، با اشاره به این معیار‌های بیست‌گانه، افزود: التزام عملی به قانون اساسی، ولایت مطلقه فقیه، پرهیز از اشرافی‌گری، پاکدستی، توجه به رویکرد مدیریت جهادی، توجه به ارزش‌ها، اهتمام و التزام جدی به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی با رویکرد حمایت از تولید و اشتغال و مرز‌بندی و داشتن موضع‌گیری شفاف و برائت از فتنه 88 از جمله شاخص‌ها و معیار‌های بیست‌گانه فراکسیون نمایندگان ولایی برای رای اعتماد به وزاری پیشنهادی تعیین شد.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 74780
نام شما

آدرس ايميل شما

فرانسه: ایران جزو قدرت‌های صاحب‌نفوذ در سوریه است
قاتل آتنا به دار مجازات آویخته شد
به چه کسانی درون‌گرا می‌گویند؟