پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۶ - 21 Sep 2017
۰

مشحون: براثر کم‌کاری بازی‌ها را باختیم

دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۴
رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: شاید اشتباهاتی وجود داشته باشد؛ اما من در حیطه وظایف خودم برای تیم ملی جوانان کوتاهی نکردم.
مشحون: براثر کم‌کاری بازی‌ها را باختیم
به گزارش خدمت؛ محمود مشحون در مورد عملکرد تیم ملی بسکتبال جوانان در جام جهانی اظهار داشت: آن‌چه که مشخص و اظهر من الشمس است اینکه عملکرد تیم ملی در این رقابت‌ها قابل قبول نبود و مسئله‌ای که وجود دارد این‌که در این میان افرادی باید پاسخگو باشند. دو روز است که با کادرفنی جلسات را آغاز کرده‌ایم.

وی در مورد صحبت‌های رضا نوری که گفته است که بازیکنانش را در اختیار نداشته است، گفت: صحبت‌ها و مصاحبه‌های او احساسی است و اگر یک مربی بازیکن یا امکانات در اختیار ندارد چرا اعلام نمی‌کند. با شناختی که همه از من دارند، می‌دانند که هنگام اعزام تیم‌ها محال است از چیزی کم نمی‌گذارم و همه چیز برای تیم جوانان فراهم شد، اما برخی دوستان که شرایط تیم را در مصر دیده بودند، عنوان می‌کردند یک مقدار خارج از کشور مشکلاتی وجود داشته و تیم باید با قدرت بیشتری ظاهر می‌شد.

رئیس فدراسیون بسکتبال ادامه داد: انتظاری که از تیم جوانان داشتیم این بود که آنها در میان 10 تیم اول قرار بگیرند. توانایی این کار را هم داشتند، اما کم کاری و اشتباه شده و نمی‌توان آن را به هیچ وجه توجیه کرد.

مشحون در مورد این‌که برخی بازیکنان بعد از تعویض حوله پرت می‌کردند و کادرفنی و سرپرستی کاریزمای لازم را نداشتند، گفت: با تمام این مسائلی که عنوان می‌شود، موافق هستم و نمی‌خواهم رضایت کسی را هم جلب کنم. واقعیت این است و نباید خودمان را غول بزنیم. متاسفانه تیمی که نظم ندارد، هیچ چیز ندارد. این بی نظمی یک مقدار در تیم بزرگسالان هم وجود داشت که با بازیکنان صحبت کردیم و درست شد. قبل از اعزام تمام تیم‌ها را ارشاد می‌کنیم، اما متاسفانه در مورد جوانان کوتاهی شده است.

وی در مورد این‌که تیم ملی از لحاظ بدنسازی مشکل داشته است، گفت: من 4 بازی را به‌صورت مستقیم تماشا کردم و بازی های دیگر را به‌صورت نتیجه پیگیر بودم و انتظار داشتیم که آنگولا، مصر، کره جنوبی رامی‌بردند؛ اما بر اثر کم کاری‌ها و اشتباهاتی که وجود داشت، بازی‌ها را واگذار کردیم. آنچه که مسلم است اینکه این بازیکنان جوان هستند و ما هم برای بالا رفتن تجربه و آمادگی به اردوی صربستان فرستادیم و 6 بازی سنگین را آنجا انجام دادند.

وی گفت: شاید اشتباهاتی وجود داشته باشد؛ اما من در حیطه وظایف خودم تصورم این است که کوتاهی نکردم. خوشبختانه همه باشگاه‌ها در راه آماده سازی تیم ملی همکاری کردند و ممکن است تعدادی از بازیکنان سوء استفاده کرده باشند؛ اما در مجموع همه چیز سر جای خودش بود و این انتظار ار تیم ملی جوانان نبود که این‌طور نتیجه بگیرد.

منبع: ورزش‌سه
کد مطلب: 74764
نام شما

آدرس ايميل شما

فرانسه: ایران جزو قدرت‌های صاحب‌نفوذ در سوریه است
قاتل آتنا به دار مجازات آویخته شد
به چه کسانی درون‌گرا می‌گویند؟