پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۶ - 21 Sep 2017
۰

پزشک استقلال تغییر کرد

دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۲
پیرو صحبت‌های نوروزی معاونت پزشکی باشگاه استقلال در مورد عقد قرارداد بازیکنان پیش از انجام تست‌های پزشکی، ستوده دیگر پزشک این تیم هم ترجیح داد تا در اردوی ارمنستان آبی‌ها را همراهی کند و به همین دلیل نیز کادر فنی استقلال تصمیم گرفت تا نفر جدیدی را به تیم پزشکی اضافه کند.
پزشک استقلال تغییر کرد
به گزارش خدمت؛ طبق هماهنگی‌های صورت گرفته قرار بر این بود که مدیران باشگاه استقلال 26 تیرماه برای دریافت مطالبات این باشگاه راهی مالزی شوند. به این ترتیب رضا افتخاری مدیر عامل استقلال برای وصول مطالبات آسیایی تیم امروز راهی مالزی شد تا مطالبات را با حضور در مالزی دریافت کند.

باشگاه استقلال بابت حضورش در لیگ قهرمانان آسیا در فصل 2016-2017 مطالباتی از کنفدراسیون فوتبال آسیا دارد که مدیرعامل باشگاه استقلال طی این سفر پیگیر وصول مطالبات آسیایی این باشگاه است تا مبلغ مورد نظر به حساب باشگاه استقلال واریز شود.

وضعیت نهایی پزشک استقلال
پیرو صحبت‌های نوروزی -معاونت پزشکی باشگاه استقلال- در مورد عقد قرارداد بازیکنان پیش از انجام تست‌های پزشکی، ستوده دیگر پزشک این تیم هم ترجیح داد تا در اردوی ارمنستان آبی‌ها را همراهی کند و به همین دلیل نیز کادر فنی استقلال تصمیم گرفت تا نفر جدیدی را به تیم پزشکی اضافه کند. مهیار مرتضوی از پزشکانی است که سابقه حضور در تیم پرسپولیس را نیز در کارنامه خود دارد و با توجه به شرایط پیش آمده این احتمال وجود دارد که با صلاح دید منصوریان حضور این پزشک تا آخر فصل در استقلال قطعی باشد.

وضعیت تمرین استقلال
طبق صلاح دید منصوریان، آبی‌پوشان امروز تمرین نخواهند کرد و به استراحت خواهند پرداخت. با هماهنگی‌های صورت گرفته قرار است فردا بازیکنان تیم فوتبال استقلال برای انجام تست‌های پزشکی در ایفمارک حضور پیدا کنند.

منبع: افکار
کد مطلب: 74758
نام شما

آدرس ايميل شما

فرانسه: ایران جزو قدرت‌های صاحب‌نفوذ در سوریه است
قاتل آتنا به دار مجازات آویخته شد
به چه کسانی درون‌گرا می‌گویند؟