پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۶ - 21 Sep 2017
۰

درگیری مرگبار داماد و برادرزن در خیابان مرتضوی

يکشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۶
مقتول در یک درگیری با برادرزنش با ضربه چاقو مجروح شده، پس از انتقال به بیمارستان لقمان به‌علت شدت جراحات جان خودش را از دست داده و ضارب که در صحنه درگیری حضور داشت توسط مأموران بازداشت شده بود.
درگیری مرگبار داماد و برادرزن در خیابان مرتضوی
به گزارش خدمت؛ ساعت 3:34 بامداد امروز مأموران کلانتری 112 ابوسعید در تماس با محسن مدیرروستا، بازپرس کشیک قتل پایتخت، خبر قتل مرد جوانی را اعلام کردند.

بنابر اظهارات مأموران، مقتول در یک درگیری با برادرزنش با ضربه چاقو مجروح شده، پس از انتقال به بیمارستان لقمان به‌علت شدت جراحات جان خودش را از دست داده و ضارب که در صحنه درگیری حضور داشت توسط مأموران بازداشت شده بود.

متهم این پرونده که پیش از ظهر امروز به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شده بود در اظهاراتش به بازپرس گفت: همسرم حدود چهار ماه پیش با من قهر کرد و به منزل مادرش رفت، شب گذشته من دنبال همسرم رفتم و زنگ در خانه مادرزنم را زدم که همسرم اهمیتی نداد و به همین دلیل به خانه‌ام بازگشتم.

وی ادامه داد: منزل من با منزل مادرزنم یک کوچه فاصله دارد و در خیابان مرتضوی سکونت داریم، زمانی که به منزلم بازگشتم یکی از برادرزنهایم مقابل در خانه‌ام آمد و داد و بی‌داد کرد، درگیری بین ما چندین‌بار ادامه داشت تا این‌که برادرزنم رفت و مجدداً با یکی دیگر از برادرزنهایم(مقتول) و چندین نفر دیگر به در خانه من آمدند.

متهم اظهاراتش به بازپرس را این‌گونه ادامه داد: زمانی که آن‌ها دوباره به مقابل خانه‌ام آمدند با هم درگیر شدیم، در این درگیری، آن‌ها به سمت من حمله‌ور شدند و من با چاقو ضربه‌ای به مقتول زدم بعد نیز پلیس رسید و مرا بازداشت کرد.

پس از این اظهارات، محسن مدیرروستا، بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران، متهم را برای ادامه تحقیقات در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار داد.

منبع: مشرق
کد مطلب: 74714
نام شما

آدرس ايميل شما

فرانسه: ایران جزو قدرت‌های صاحب‌نفوذ در سوریه است
قاتل آتنا به دار مجازات آویخته شد
به چه کسانی درون‌گرا می‌گویند؟