پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۶ - 21 Sep 2017
۰

مکانیزم استرداد اضافه پرداخت پژو ۲۰۰۸

چهارشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۲
یک مقام مسئول سازمان حمایت گفت: خریداران پژو ۲۰۰۸ در صورتی که شکایتی بابت اضافه پرداختی به ایران خودرو دارند به سازمان حمایت شکایت کنند تا پیگیری شود.
مکانیزم استرداد اضافه پرداخت پژو ۲۰۰۸
به گزارش خدمت؛ محمدحسن نعمت‌اللهی -مدیر روابط عمومی سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان- در رابطه با چگونگی استرداد اضافه پرداختی به ثبت‌نام‌کنندگان 2008 و راهکار سازمان حمایت برای این موضوع، گفت: تا زمانی که شکایتی توسط مردم به ما اعلام نشود، سازمان حمایت نمی‌تواند موضوعی را پیگیری کند.

مدیر روابط عمومی سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، با بیان این‌که از روز شنبه گذشته که محمود نوابی -رئیس سازمان حمایت- اعلام کرد امکان استرداد اضافه‌پرداختی ثبت‌نام کنندگان خوردوی پژو 2008 وجود دارد، تا کنون هیچ شکایتی توسط ثبت‌نام‌کنندگان و متقاضیان این خودرو به سازمان نشده است.

نعمت‌اللهی بیان داشت: در صورتی‌ که شکایتی وصول شود، مانند معمول که سازمان حمایت به شکایت‌های مردمی رسیدگی می‌کند، سازمان موظف است که آن شکایت را پیگیری کند.

وی تاکید کرد: هیچ گزارشی از شکایت و ابراز ناراحتی پیرامون اضافه پرداختی بابت پیش‌پرداخت 2008 توسط ثبت‌کنندگان به سازمان حمایت و شماره تلفن 124 این سازمان نشده است.

بر اساس این گزارش سید محمود نوابی معاون وزیر صنعت معدن و تجارت روز شنبه گذشته با اشاره به ایجاد حاشیه در موضوع پیش فروش خودروی پژو 2008 و دریافت 60 میلیون تومان از متقاضیان گفته بود تدبیر ویژه‌ای اندیشیده شده و ممکن است اعلام شود تا مصرف‌کنندگانی که تمایل ندارند مبلغ اضافه پرداختشان نزد ایران خودرو بماند، بتوانند 10 یا 15 میلیون تومان اضافه‌ای که پرداخت شده را پس بگیرند و در زمان تحویل خودرو، بقیه قیمت خودرو را پرداخت کنند.

اظهارات نوابی در حالی است که نعمت‌زاده گفته است: پیش‌فروش پژو 2008 مشمول قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خودرو نمی‌شود و به همین دلیل دریافت پیش‌پرداخت 60 میلیون تومانی از نظر ما ایرادی ندارد.

منبع: مشرق
کد مطلب: 74464
نام شما

آدرس ايميل شما

فرانسه: ایران جزو قدرت‌های صاحب‌نفوذ در سوریه است
قاتل آتنا به دار مجازات آویخته شد
به چه کسانی درون‌گرا می‌گویند؟