يکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 22 Oct 2017
۰

3 مسافر اتوبوس تهران، سوداگر مرگ بودند

دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۵
قاچاقچیان، تریاک را با جاسازی داخل بطری به تهران قاچاق می‌کردند.
3 مسافر اتوبوس تهران، سوداگر مرگ بودند
به گزارش خدمت؛ رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، از دستگیری سه قاچاقچی مواد مخدر در عوارضی تهران-قم خبر داد.

سرهنگ محمد بخشنده، صبح امروز در جمع خبرنگاران در این‌باره گفت: به‌دنبال کسب خبری مبنی بر قاچاق مواد مخدر توسط فردی به نام جاوید از استان‌های شرقی و جنوبی کشور به تهران، تحقیقات ماموران برای شناسایی و دستگیری این فرد و همدستان احتمالی‌اش در دستور کار مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی با بیان این‌که در تحقیقات انجام شده در این خصوص مشخص شد که متهم اصلی با همکاری فردی دیگر در صدد انتقال محموله مواد مخدر با یک دستگاه اتوبوس مسافربری به تهران است، گفت: با هماهنگی مقام قضایی مبادی ورودی تهران تحت کنترل در آمده و چند تیم عملیاتی به محورهای مواصلاتی منتهی به تهران اعزام شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ اضافه کرد: سرانجام پس از ساعت‌ها تعقیب و مراقبت و کنترل نامحسوس خودروهای عبوری، اتوبوس مسافربری مذکور در عوارضی تهران-قم مشاهده شده و ماموران دستور توقف آن را صادر کردند.

وی با بیان این‌که در بازرسی از این اتوبوس، ۷۳ کیلو و ۷۹۳ گرم تریاک کشف و ضبط شد، گفت: مواد مخدر مکشوفه به طرز بسیار ماهرانه‌ای در ۲۳۴ بطری کوچک در قسمت عقب اتوبوس جاسازی شده بود.

به گفته بخشنده، در این عملیات، سه قاچاقچی مواد مخدر نیز دستگیر شده و پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم، روانه دادسرا شدند.

منبع: رکنا
کد مطلب: 72904
نام شما

آدرس ايميل شما

چاقی و روغن زیتون!
آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه