يکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 22 Oct 2017
۰

۲ کشته و ۳ مصدوم در حادثه برخورد پژو ۴۰۵ با دیوار بزرگراه اتوبان بابایی

شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۸
سخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: بر اثر تصادف پژو ۴۰۵ با دیواره‌ حاشیه بزرگراه در اتوبان شهید بابایی، دو نفر کشته و سه نفر مصدوم شدند.
۲ کشته و ۳ مصدوم در حادثه برخورد پژو ۴۰۵ با دیوار بزرگراه اتوبان بابایی
به گزارش خدمت؛ سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی، در مورد جزئیات حادثه برخورد یک دستگاه پژو 405 با دیوار حاشیه بزرگراه در اتوبان شهید بابایی اظهار کرد: ساعت 22:10 شب گذشته، حادثه تصادف در مسیر غرب به شرق اتوبان شهید بابایی ورودی حکیمیه به سامانه 125 اعلام شد که بلافاصله نیروهای آتش‌نشانی دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه، مشاهده شد که یک دستگاه پژو 405 با پنج سرنشین به هنگام حرکت به دلایل نامشخصی از مسیر اصلی منحرف شده و با دیوار حاشیه بزرگراه ورودی حکیمه برخورد کرده است.

ملکی در مورد مصدومان این حادثه گفت: قبل از رسیدن آتش‌نشانان، دو سرنشین‌، از جمله پسر هشت‌ساله و یک خانم جوان از داخل خودرو خارج شده بودند و سه سرنشین دیگر، مرد پنجاه‌ساله و دو خانم داخل خودرو محبوس بودند که آتش‌نشانان پس ایمن‌سازی‌های لازم، با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی، قطعات متلاشی شده خودروی 405 را برش داده و سه سرنشین محبوس را از داخل خودرو خارج کردند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران ادامه داد: پس از حضور عوامل اورژانس، مشخص شد دو سرنشین پسر هشت و مرد پنجاه‌ساله در این حادثه جان خود را از دست داده‌اند؛ همچنین سه سرنشین خانم که دچار مصدومیت شده بودند، توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی یادآور شد: آتش‌نشانان، خودرو را به محل امنی منتقل و محل حادثه به عوامل پلیس راه تحویل داده شد؛ این عملیات در ساعت 23:57 به پایان رسید.

منبع: آنا
کد مطلب: 72696
نام شما

آدرس ايميل شما

چاقی و روغن زیتون!
آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه