يکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 22 Oct 2017
۰

علت کاهش سرعت اینترنت نامحدود مخابرات چیست؟

مردم را مجبور به انصراف می‌کنند!؟
پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۰
کاربران اینترنت نامحدود اینترنت، در حالی از سرعت پائین این سرویس گلایه می‌کنند که هنوز دلایل فنی و احتمالی آن در دست بررسی است.
علت کاهش سرعت اینترنت نامحدود مخابرات چیست؟
به گزارش خدمت؛ این روزها کاربران اینترنت نامحدود شرکت مخابرات از سرعت پائین این سرویس و بعضا قطعی آن گلایه دارند؛ اما علت چیست؟

از آنجائی‌ که کاربران سایر سرویس‌های اینترنت مخابرات مشکل مشابهی را گزارش نکرده‌اند، می‌توان نتیجه گرفت که برنامه شرکت مخابرات برای حذف سرویس نامحدود، یکی از دلایل این اختلال است.

پیش از این و در ابتدای سال 1396، کامران کاظمی، معاون تجاری مخابرات منطقه تهران اعلام کرده بود که این مرکز در تلاش است تا سرویس‌های نامحدود اینترنت کاربران را با اشتراک‌های حجمی جایگزین کند.

کاظمی در خصوص سرویس‌های اینترنت نامحدود گفته بود: مشکل اصلی این سرویس‌ها، سرعت ثابت و پایین آن‌ها در قیاس با طرح‌های حجمی می‌باشد؛ بنابراین حتی در هنگام خالی بودن ظرفیت شبکه هم مشترکان اینترنت نامحدود نمی‌توانند از سرعت‌های بالا استفاده نمایند؛ در حالی‌که با افزایش ترافیک، افت سرعت کاملا مشخصی را تجربه خواهند کرد.

این مقام مخابرات تاکید کرده بود که مشترکین با وجود این مشکلات، باز هم به ادامه سرویس اینترنت نامحدود خود اصرار دارند و تلاش مخابرات برای عرضه سرویس حجمی با سرعت بالاتر به آن‌ها نتیجه‌بخش نبوده است.

پیگیری‌ها برای تائید یا رد صحت اختلال در این سرویس‌ها و علت‌های احتمالی آن همچنان ادامه دارد.

منبع: میزان
کد مطلب: 72556
نام شما

آدرس ايميل شما

چاقی و روغن زیتون!
آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه