شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 23 Sep 2017
۰
حمایت الیاس نادران از فیلم «ویلایی‌ها»

«ویلایی‌ها» گرفتار بی‌مهری مسئولین می‌شود

پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۶
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد وزارت ارشاد در برخورد با فیلم ویلایی‌ها گفت که این روزها ارشاد فیلم‌های توقیفی را رونمایی می‌کند ولی کمکی به فیلم‌های روی پرده نمی‌شود.
«ویلایی‌ها» گرفتار بی‌مهری مسئولین می‌شود
به گزارش خدمت؛ انتشار یک خبر فضای رسانه‌ای کشور را تحت الشعاع خود قرار داده است، خبری که حکایت از پایین کشیدن فیلمی سینمایی از پرده سینماهای کشور دارد.«ویلایی‌ها» فیلمی که منیر قیدی در اولین تجربه‌اش از کارگردانی، آن را تولید کرد و در جشنواره فیلم فجر تعجب همگان را برانگیخت.

فیلم ویلایی‌ها کمتر از 22 روز از اکران آن زمان می‌گذرد، اما درست در روزهایی که می‌تواند در اکران جذب مخاطب بیشتر کند، خبری از پایین کشیدن آن و به قول نیرومند مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس ذبح آن منتشر شده است.

این روزها چهره‌های مختلف سیاسی، فرهنگی با ابراز حمایت از این فیلم و ضرورت تداوم اکران آن سخن گفته‌اند، افرادی از جمله پرویز پرستویی و محمود رضوی.

الیاس نادران نیر امروز در صفحه توییتر خود با حمایت از این فیلم نوشت:«این روزها ارشاد فیلم های توقیفی را رونمایی می کند ولی کمکی به فیلم های روی پرده نمی شود. ویلایی‌ها گرفتار بی مهری مخاطب و بی تردیدی مسئولین »
کد مطلب: 71585
نام شما

آدرس ايميل شما

فرانسه: ایران جزو قدرت‌های صاحب‌نفوذ در سوریه است
قاتل آتنا به دار مجازات آویخته شد
به چه کسانی درون‌گرا می‌گویند؟