يکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 22 Oct 2017
۰
یک کارشناس رسانه مطرح کرد:

فیلتر صفحات اینستاگرامی لکه ننگی برای روحانی/ چه اتفاقی باعث وحشت دولت یازدهم شده است؟

چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۶
کارشناس رسانه گفت: از نظر دولتمردان رسانه‌های ضد انقلاب و معاند و ضد اسلام حق حضور در عرصه را دارند اما رسانه‌های رسمی و دارای مجوز و پایبند به مبانی حقوقی باید سرکوب و فیلتر شوند که این لکه ننگی برای دولتمردان است.
فیلتر صفحات اینستاگرامی لکه ننگی برای روحانی/ چه اتفاقی باعث وحشت دولت یازدهم شده است؟
به گزارش خدمت؛ حسین شمسیان در گفت‌وگو با فارس، درباره فیلتر شدن صفحه اینستاگرام خبرگزاری فارس در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: دولت در طول 4 سال گذشته و به خصوص در ایام تبلیغات انتخاباتی شعار حمایت از آزادی مطبوعات و شفافیت را بیان کرده در حالیکه این روزها این شعار هم از سوی آنها بیشتر شده است اما می‌بینیم که دولت تحمل اطلاع رسانی عادی آن هم از سوی یک خبرگزاری رسمی کشور را ندارد.

وی افزود: از نظر دولتمردان رسانه‌های ضد انقلاب و معاند و ضد اسلام حق حضور در عرصه را دارند اما رسانه‌های رسمی و دارای مجوز و پایبند به مبانی حقوقی باید سرکوب و فیلتر شوند که این لکه ننگی برای دولتمردان است.

شمسیان افزود: فیلتر ده‌ها صفحه اینستاگرامی جریان منتقد دولت لکه ننگی برای دولت یازدهم است که این اقدام به جرم عدم حمایت از دولت حسن روحانی صورت گرفته است و نشان دهنده ادعای کذب شنیدن حرف منتقد است.

این کارشناس رسانه تصریح کرد: سئوال مهم این است که دولت از چه چیزی وحشت دارد و چرا از این که مردم از اخبار پنهان با خبر شوند می‌ترسد. ضمن اینکه کدام خبر پنهانی دولت آنها را به وحشت انداخته و چه اتفاقی رخ داده که آنها نگران هستند.

شمسیان خاطرنشان کرد: مردم با این رفتار دولت یقین می‌کنند که ادعای آنها در آزادی بیان کذب و واهی است.

وی تصریح کرد: دولتمردان از آزادی بیان دم می‌زنند اما با فیلتر صفحه اینستاگرامی خبرگزاری فارس مشخص می‌شود که ادعای آنها واهی است همانطور که ادعای شکوفایی اقتصادی آنها بیان کرده‌اند هم ادعای واهی است.

وی گفت: معتقدیم همه جریان‌هایی که ذیل قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کنند حق داشتن رسانه و اطلاع رسانی به مردم را دارند و تحدید این حق قانونی خلاف سوگند رئیس جمهور و خلاف همه موازین انقلابی است.

شمسیان در پایان گفت: کافی است به یاد آوریم در روز تنفیذ ریاست جمهوری یازدهم حسن روحانی گفته بود که به خدا پناه می‌آورم از بستن دهان منتقدان در حالیکه فیلتر صفحه اینستاگرامی خبرگزاری فارس از سوی دولت با این گفته رئیس دولت تناقض دارد.
کد مطلب: 70479
نام شما

آدرس ايميل شما

آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه
عواملی که باعث مرگ سلول‌های عصبی می‌شود