عضو شورای شهر تهران:

هزینه‌های سنگین پاکسازی تبلیغات بر دوش شهرداری/برخی کاندیداها شبیه مُدهای نمایشی هستند

27 ارديبهشت 1396 ساعت 16:17

عضو شورای شهر تهران با انتقاد شدید از نحوه تبلیغات و ریخت و پاشهای زیاد انتخابات شورای شهر گفت: پاکسازی تبلیغات شهری هزینه‌های سنگینی را بر دوش شهرداری می‌گذارد.


به گزارش خدمت؛ معصومه آباد در گفت‌‌وگو با تسنیم درباره نحوه تبلیغات برخی نامزدهای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران که مدعی شعارهای محیط زیستی و اصلاح شهر نیز هستند، اظهار کرد: سبک تبلیغات برخی افراد نشان می‌دهد که رویکرد بهبود و مسائل زیست محیطی شهر برایشان اهمیت ندارد و یا در درجه دوم اولویتهایشان قرار دارد.

وی ادامه داد: به‌طور حتم این نوع تبلیغات ضد تبلیغ محسوب می‌شود و مردم هم نسبت به آن آگاه هستند و آن را در انتخابهای خود لحاظ می‌کنند.

این عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه پاکسازی این نوع تبلیغات در ساعتهای آتی هزینه‌ای را سربار مدیریت شهری می‌کند، گفت: در دوره قبل سه الی چهار برابر هزینه‌های معمولی صرف جمع‌آوری این نوع تبلیغات شد و به طور قطع این نوع هزینه‌های هنگفلت خارج از انصاف خواهد بود.

به گفته آباد، این نوع تبلیغات در شهر به نوعی تشویش ذهنی برای مخاطبان ایجاد می‌کند و اجازه تصمیم گیری درست را به آنها نمی‌دهد.

وی افزود: در حال حاضر دنیای مجازی بر همه مسائل اثرگذار است و بهتر این بود که به جای این همه تبلیغات کاغذی، کاندیداها از فضای مجازی و سایر امکانات بهره بگیرند.

این عضو شورای شهر تهران تصریح کرد: مردم باید این روزها قضاوت کنند که چه کسانی شعار می‌دهند و چه کسانی به سخن خود عمل می‌کنند.

آباد نسبت به برخی پوششها و رفتارهای کاندیداها در تبلیغات شهری انتقاد کرد و گفت: متاسفانه برخی تبلیغات بیشتر شبیه به سالن نمایش و مُدها شده و به نوعی هر کس اصل وجودی خود را تبلیغ می‌کند که امیدواریم مردم در انتخابهای خود توجه لازم را داشته باشند.


کد مطلب: 70468

آدرس مطلب: http://www.khedmat.ir/news/70468/هزینه-های-سنگین-پاکسازی-تبلیغات-دوش-شهرداری-برخی-کاندیداها-شبیه-م-دهای-نمایشی-هستند

خدمت
  http://www.khedmat.ir