رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور پایتخت تشریح کرد

جزئیات حادثه مرگبار آتش‌سوزی مینی‌بوس در تهران

27 ارديبهشت 1396 ساعت 11:37

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ جزئیات حریق و مرگ تمام سرنشینان مینی‌بوس سرویس یکی از ادارات که صبح امروز در بزرگراه سعیدی دچار حادثه شده بود را تشریح کرد.


به گزارش خدمت؛ سرهنگ محمد رازقی در گفت‌وگو با تسنیم در تشریح جزئیاتی از حادثه حریق صبح امروز یک دستگاه مینی بوس که به کشته شدن 4 نفر از شهروندان تهرانی انجامید اظهار داشت: در ساعت 7:25 صبح امروز یک دستگاه مینی بوس که به عنوان سرویس یکی از ادارات در حال تردد در مسیر جنوب به شمال بزرگراه آیت‌الله سعیدی و قبل از سی متری جی بود دچار حریق شد.

رئیس مرکز اطلاعات پلیس راهور تهران بزرگ افزود: در این سانحه به جز راننده مینی‌بوس، 4 نفر سرنشین این خودرو بودند که متاسفانه به دلیل وقوع این حریق، هر 4 سرنشین آن کشته شده و راننده آن نیز به شدت دچار سوختگی شد.

وی در خصوص علت این حادثه نیز گفت: بررسی‌های کارشناسان پلیس نشان داد که حریق این مینی‌بوس به دلیل تصادف یا برخورد نبوده و احتمالاً نقص فنی خودرو دلیل اصلی حریق آن بوده است.

رازقی در ادامه با بیان اینکه وقوع این حادثه باعث ترافیک سنگین در هر دو مسیر رفت و برگشت بزرگراه سعیدی، خیابان زرند و برخی از معابر حاشیه‌ای این محدوده شده بود، گفت: پس از حضور آتش‌نشانان و اطفای حریق، ترافیک سنگین در این معابر ادامه داشت و با تلاش عوامل پلیس راهور پایتخت، وضعیت ترافیکی در حدود ساعت 9 به حالت عادی بازگشت.

وی در پایان با هشدار نسبت به توجه به معاینات فنی برای پیشگیری از بروز حوادث اینچنینی گفت: توصیه می‌شود هموطنان عزیز حتما حساسیت بیشتری نسبت به ایمنی خودروهای خود داشته باشند تا خدای ناکرده شاهد چنین حوادث دردناکی نباشیم.


کد مطلب: 70454

آدرس مطلب: http://www.khedmat.ir/news/70454/جزئیات-حادثه-مرگبار-آتش-سوزی-مینی-بوس-تهران

خدمت
  http://www.khedmat.ir