پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۶ - 21 Sep 2017
۰

ممانعت از ورود "حجت اشرف‌زاده" به مشهد "کذب محض" است

چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۱
درحالی حجت اشرف‌زاده خواننده حامی روحانی مدعی ممانعت از ورودش به مشهد شدند که یک منبع آگاه این خبر را تکذیب کرد و گفت: هیچ‌کس مانع ورود حجت اشرف‌زاده به مشهد نشده است.
ممانعت از ورود "حجت اشرف‌زاده" به مشهد "کذب محض" است
به گزارش خدمت؛ یک منبع آگاه ضمن تکذیب ممانعت از ورود و اجرای زنده حجت اشرف‌زاده در مشهد اظهار داشت: برنامه اجرای زنده حجت اشرف‌زاده پیش از سخنرانی حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری در ورزشگاه تختی مشهد دارای مجوز است.

وی با تاکید براینکه هیچ‌کس مانع ورود حجت اشرف‌زاده به مشهد نشده است، افزود: با توجه به مجوزهای اخذ شده، ممانعت از ورود اشرف‌زاده خواننده حامی روحانی در مشهد کذب محض است.

این منبع آگاه با بیان اینکه از روزهای قبل اطلاعیه‌های برگزاری کنسرت حجت‌ اشرف‌زاده قبل از سخنرانی روحانی در مناطق مختلف مشهد نصب شده و هنوز هم اطلاعیه‌ها در جای خود نصب است، خاطرنشان کرد: منعی برای برگزاری کنسرت حجت اشرف‌زاده ایجاد نشده و به نظر می‌رسد این دروغ‌سازی‌ها به منظور تأثیرگذاری بر نتیجه انتخابات و جلوگیری از شکست احتمالی روحانی صورت می‌پذیرد.

وی همچنین تاکید کرد: همچنین در همین هفته چندین کنسرت خیابانی مقابل ستادهای روحانی برگزار شده و هیچ مانعی در مقابل آن ایجاد نشده است.

لحظاتی پیش اشراف‌زاده در صفحه شخصی خود در اینستاگرام عنوان کرده بود که از ورودش به مشهد ممانعت به‌عمل آمده است.

در این راستا، سید محمود رضوی نیز در پستی در توئیتر خود آورده است: آقای اشرف‌زاده واقعاً اگر مصمم به رفتن مشهد هستند، تشریف بیاورند میهمان حقیر برویم مشهد، کنسرت را برگزار کنند و برگردند؛ تضمین برگزاری با من.همچنین یکی از مسئولان ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در پاسخ به شایعه منع سفر این خواننده به مشهد اظهار داشته است: هرچند که این ادعا شوخی به‌نظر می‌رسد، اما اگر ایشان می‌خواهند به مشهد بروند، حاضریم ایشان را با هزینه خود راهی مشهد کنیم تا در برنامه رقیب انتخاباتی ما حضور پیدا کنند.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 70446
نام شما

آدرس ايميل شما

فرانسه: ایران جزو قدرت‌های صاحب‌نفوذ در سوریه است
قاتل آتنا به دار مجازات آویخته شد
به چه کسانی درون‌گرا می‌گویند؟