سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 24 Oct 2017
۰

سرپرست جدید تراکتورسازی معرفی شد

دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۳
کاظم محمودی در خصوص انتخابش به‌عنوان سرپرست جدید تیم فوتبال تراکتورسازی اظهار داشت: به هر حال نظر مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی بر این بود که در فصل آتی من به عنوان سرپرست تیم انتخاب شوم و تابع نظر مدیریت باشگاه هستم.
سرپرست جدید تراکتورسازی معرفی شد
به گزارش خدمت؛ کاظم محمودی در خصوص انتخابش به عنوان سرپرست جدید تیم فوتبال تراکتورسازی اظهار داشت: به هر حال نظر مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی بر این بود که در فصل آتی من به‌عنوان سرپرست تیم انتخاب شوم و تابع نظر مدیریت باشگاه هستم.

وی ادامه داد: سعی می‌کنم در سمت جدیدم به عنوان سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی، عملکرد قابل قبولی داشته باشم. البته بنده قبل از این سمت، مدیر تیم‌های پایه و سرمربی تیم امید تراکتورسازی هم بودم.

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی درباره آخرین وضعیت سرمربی این تیم، تصریح کرد: چند گزینه مد نظر هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی است که جلسات مکرری هم در این خصوص برگزار شده است.

محمودی خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله سرمربی جدید تیم بتواند در فصل آتی با توجه به محرومیت‌هایی که داشتیم برای تراکتورسازی عملکرد خوبی داشته باشد. قرار است به زودی سرمربی تیم انتخاب شود. هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی درصدد است تا بهترین گزینه را برای سرمربیگری تیم انتخاب کند.

منبع: افکار
کد مطلب: 70308
نام شما

آدرس ايميل شما

فرق بمب اتمی و بمب هیدروژنی چیست؟
چاقی و روغن زیتون!
آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟