شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 23 Sep 2017
۰
مولوی نذیراحمد سلامی

زندگی مردم سیستان و بلوچستان در دولت یازدهم "رنج‌آور" بود/‌"رئیسی" ‌بیش از دیگران به داد محرومان می‌رسد

دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۸
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: در مناطق محروم سیستان و بلوچستان بخش زیادی از مردم تنها با یارانه ۴۵ هزار تومانی زندگی خود را سپری می‌کنند که این واقعاٌ رنج‌آور است.
زندگی مردم سیستان و بلوچستان در دولت یازدهم "رنج‌آور" بود/‌"رئیسی" ‌بیش از دیگران به داد محرومان می‌رسد
به گزارش خدمت؛ مولوی نذیراحمد سلامی در گفت‌وگو با تسنیم در زاهدان اظهار داشت: همه نامزدهایی که مورد تائید شورای نگهبان قرار گرفته و حتی نامزدهایی که صلاحیت آنها احراز نشد برای ما قابل احترام هستند و ما با هیچ یک از نامزدها اختلافی نداریم.

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه آقایان روحانی و رئیسی از همکاران من در مجلس خبرگان رهبری بوده و با هر دوی آنها آشنا هستم، افزود: من در انتخابات ریاست جمهوری قبلی به آقای روحانی رأی دادم اما در این انتخابات گزینه مناسب مورد نظرم برای ریاست جمهوری آقای رئیسی است.

وی تصریح کرد: حجت‌الاسلام رئیسی فردی بااخلاق، مردم‌دار و دارای پیشینه مدیریتی مطلوب است و ما عقیده داریم ایشان می‌تواند با تلاش بیشتری جهت حل مشکلات اساسی کشور از جمله بیکاری و دیگر مشکلات اقتصادی که کشور را فرا گرفته گام بردارد.

مولوی سلامی ادامه داد: حجت‌الاسلام رئیسی به دلیل آنکه از کودکی در یتیمی بزرگ شده و زندگی را با محرومیت سپری کرده، با درد محرومان آشنا است و در حقیقت درد محرومیت را لمس کرده و تصور ما بر این است که ایشان به دلیل این شرایط بیش از دیگران به داد محرومان می‌رسد.

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: اینها از جمله دلایلی است که موجب شده در این انتخابات حجت‌الاسلام رئیسی را به عنوان نامزد اصلح انتخاب کنم اما انتخاب ما به معنای رد دیگر نامزدها نیست و همه آنها برای ما محترم هستند.

وی با بیان اینکه کارنامه دولت مستقر در امر درمان و سلامت در سیستان و بلوچستان قابل تحسین است، خاطرنشان کرد: دولت یازدهم به جز در حوزه درمان و سلامت در هیچ حوزه دیگری در سیستان و بلوچستان عملکرد مطلوبی نداشته و به ویژه در حوزه اقتصاد، معیشت مردم و اشتغال عملکرد ضعیفی داشته است.

مولوی سلامی تاکید کرد: امروز همه مردم گرانی در بخش‌های مختلف زندگی روزمره را لمس می‌کنند و در شرایط معیشتی خوبی به سر نمی‌برند و به ویژه در مناطق محروم سیستان و بلوچستان بخش زیادی از مردم تنها با یارانه 45 هزار تومانی زندگی خود را سپری می‌کنند که این واقعاٌ رنج‌آور است.

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: شرایط اقتصادی مردم در مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان واقعاً قابل بیان نیست و باید هر چه سریعتر برای حل مشکلات این مردم محروم چاره اساسی اندیشیده شود.
کد مطلب: 70270
نام شما

آدرس ايميل شما

فرانسه: ایران جزو قدرت‌های صاحب‌نفوذ در سوریه است
قاتل آتنا به دار مجازات آویخته شد
به چه کسانی درون‌گرا می‌گویند؟