جمعه ۳۱ شهريور ۱۳۹۶ - 22 Sep 2017
۰

حضور بیش از ۶ هزار بازنشسته تهرانی در همایش پیاده‌روی خانوادگی

شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۷
چهارمین همایش پیاده‌روی خانوادگی بازنشستگان شهرداری تهران و خانواده‌های ایشان، با حضور بیش از ۶ هزار شرکت کننده در دریاچه شهدای خلیج فارس تهران برگزار شد.
حضور بیش از ۶ هزار بازنشسته تهرانی در همایش پیاده‌روی خانوادگی
به گزارش خدمت؛ در این همایش با شکوه که به مناسبت نیمه شعبان، سال‌روز با سعادت منجی عالم بشریت، امام مهدی(عج) برگزار شد، بیش از 6 هزار نفر از بازنشستگان شهرداری تهران و خانواده‌های ایشان، در فضایی شاد و صمیمی از ساعت 6 صبح روز جمعه، کنار یکدیگر جمع شده و مسیر 3 کیلومتری دور این دریاچه زیبای شهر تهران را پیاده روی کردند.

در این همایش خانوادگی، دکتر مصطفی منتظرالمهدی، مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران با اشاره به ضرورت توجه به اهمیت و نقش نشاط و شادی در پیشگیری از افسردگی بازنشستگان، "زندگی سالم و با نشاط" را به‌عنوان یکی از اهداف برگزاری برنامه‌های همچون پیاده روی عنوان کرد و افزود: بدون شک این برنامه‌ها که با حضور خانواده‌ها برگزار می‌شود، نقشی اساسی در نشاط و شادابی همه اعضای خانواده خواهد داشت.

وی از بازنشستگان شهرداری تهران به‌عنوان افرادی با نشاط، سر زنده، فعال و پویا یاد کرد که پس از سال‌ها تلاش و خدمت به مردم شهر تهران، اینک با افتخار به مقام ازنشستگی نایل آمده‌اند و اکنون وظیفه همه مسئولان شهری است تا به بهترین شکل ممکن از این عزیزان تحلیل به‌عمل آورند و برگزاری برنامه‌هایی با این کیفیت در راستای تعظیم و تکریم هر چه بیشتر این عزیزان خواهد بود.



مدیر عامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران از برگزاری بیش از ده عنوان برنامه بزرگ فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در سال 96 ویژه بازنشستگان شهرداری تهران خبر داد و گفت: با توجه به استقبال ویژه عزیزان، در تلاش هستیم تا مدت برنامه‌ها را از 45 روز، به یک‌ماه کاهش دهیم تا در سال 96 هر ماه، یک ویژه برنامه برای بازنشستگان محترم شهرداری تهران، اجرا و مورد بهره‌برداری این عزیزان قرار گیرد.

در این همایش همچنین به قید قرعه به 110 نفر از بازنشستگان شرکت کننده در مراسم و خانواده‌های ایشان، هدایای نفیسی همچون دوچرخه، لوازم ورزشی، لوازم بدنسازی، تخته فرش، ترازو، غذا ساز، دستگاه تست قند خون، ست لوازم آشپزخانه، کارت هدیه نقدی و سکه طلا اهدا شد.

حضور بازنشستگان بالای 80 سال به‌همراه خانواده‌های‌شان که در مواردی با ویلچر در برنامه شرکت کرده بودند، از نکات جالب در چهارمین همایش پیاده روی خانوادگی بازنشستگان شهرداری تهران بود.

اجرای برنامه‌های طنز و موسیقی از دیگر بخش‌های این برنامه بود.

چهارمین همایش پیاده‌روی خانوادگی بازنشستگان شهرداری تهران با تقدیر از منتخبان به قید قرعه در دریاچه بزرگ شهدای خلیج فارس به کار خود پایان داد.

کد مطلب: 70183
نام شما

آدرس ايميل شما

فرانسه: ایران جزو قدرت‌های صاحب‌نفوذ در سوریه است
قاتل آتنا به دار مجازات آویخته شد
به چه کسانی درون‌گرا می‌گویند؟