سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 24 Oct 2017
۰

آقای روحانی! رئیس جمهور شدن ارزش این‌همه بی اخلاقی را ندارد

شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۳
مهندس کتانباف گفت: روحانی و جهانگیری اخلاق را رعایت نکردند؛ روحانی با حرف هایش نظام را تخریب کرد؛ رسیدن به پست ریاست جمهوری ارزش این بی‌اخلاقی‌ها را ندارد.
آقای روحانی! رئیس جمهور شدن ارزش این‌همه بی اخلاقی را ندارد
به گزارش خدمت؛ مهندس کتانباف -رئیس ستاد قالیباف در خوزستان- در خصوص مناظره سوم کاندیداهای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: دکتر قالیباف امشب حجت را تمام کرد و آنچه را که لازم بود گفت.

وی ادامه داد: صحبت‌های آقای قالیباف خیلی موثر و مثبت بود و بازخورد خوب صحبت‌ها را از حین مناظره تا کنون شاهد هستیم.

رئیس ستاد قالیباف در خوزستان تاکید کرد: روحانی و جهانگیری اخلاق را رعایت نکردند؛ روحانی با حرف‌هایش نظام را تخریب کرد؛ رسیدن به پست ریاست جمهوری ارزش این بی‌اخلاقی‌ها را ندارد.

وی افزود: تعبیرات زشت روحانی نسبت به آقای رئیسی، اصلا در شأن کسی که در کسوت روحانیت است، نیست؛ آقای رئیسی خیلی رعایت کردند؛ و الا پرونده این آقایان دست آقای رئیسی بوده است؛ ولی اصلا به آن‌ها اشاره نکرد.

مهندس کتانباف خاطرنشان ساخت: روحانی به آقای قالیباف می‌گوید، اگر من سال 84 نبودم، تخلف شما چنین و چنان می‌شد؛ باید به آقای روحانی گفت که اگر قالیباف تخلف کرده است، چرا با تخلف وی برخورد نکردید و تا امروز به قول خودتان آن را پوشانده‌اید؟

وی ادامه داد: آقای روحانی، اگر تخلفی از آقای قالیباف داشتید، قطعا تا امروز رو کرده بودید؛ من در جریان آن پرونده‌ای که روحانی از آن می‌گوید هستم؛ اصلا تخلفی رخ نداده است.

منبع: رهیاب
کد مطلب: 70120
نام شما

آدرس ايميل شما

فرق بمب اتمی و بمب هیدروژنی چیست؟
چاقی و روغن زیتون!
آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟