شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 23 Sep 2017
۰

دولت یازدهم رکورد دار تعطیلی کارخانجات قدیمی است

جمعه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۲
امروز دست و بازوی دولت خالی است تا به سفره مردم و کار و جوانان آن‌ها تاثیر داشته باشد، اما متاسفانه باید گفته شود که آمارسازی نیز شده است...
دولت یازدهم رکورد دار تعطیلی کارخانجات قدیمی است
به گزارش خدمت؛ سید سعید حسینی امروز در گفتگو با فارس در زنجان اظهار کرد: طی دو هفته گذشته دوره اول و دوم مناظره‌ها برگزار شده و دور سوم و نهایی در پیش است.

وی با اشاره به این‌که دولت مستقر به وعده‌هایی که داده، عمل نکرده است، گفت: امروز دست و بازوی دولت خالی است تا به سفره مردم و کار و جوانان آن‌ها تاثیر داشته باشد؛ اما متاسفانه باید گفته شود که آمارسازی نیز شده است.

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان زنجان ادامه داد: نکته دیگر این است که آمارهایی که ارائه می‌شود، پس از دو تا سه روز این آمارها توسط خود رئیس جمهور مستقر تکذیب و عنوان می‌شود که این‌گونه نبوده است.

حسینی با اشاره به این‌که این آمارها درست و قابل ارائه نیست، گفت: بنا به گفته خودشان مردم باید تاثیر آمار را در زندگی خود ببینید، اما امروز می‌بینیم که گوشت 50 درصد گران شده و این در حالی است که هم اکنون یارانه‌ها نیز ارزش خود را کمتر از یک‌سوم دارند.

وی با اشاره به تعطیلی مکرر کارخانه‌ها در دولت یازدهم بیان کرد: اما در این مدت نه تنها این کارگران اشتغال پیدا نکردند؛ بلکه کارخانه‌هایی که در حال کار بودند نیز نیمه تعطیل شده یا با یک‌سوم، ظرفیت در حال فعالیت هستند و دولت مستقر رکورددار تعطیلی کارخانجات به ویژه کارخانجات قدیمی است.

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان زنجان گفت: متاسفانه ما امروز چهارمین واردکننده کشورها شده‌ایم و این وضعیتی است که دولت مستقر برای کشور به ارمغان آورده و این امر بیکاری موجب شده که دولت حرفی برای گفته نداشته و شروع به دروغ‌بافی می‌کند.

وی با اشاره به سخنان مطرح شده از سوی رئیس جمهور درباره دیوارکشی پیاده‌روها بیان کرد: این سخنان چیزی جز رقیب‌هراسی نیست؛ چرا که همین افرادی که دم از آزادی می‌زنند، همین افراد بودند که می‌خواستند، دیوارکشی کنند.

حسینی با انتقاد از این‌که دولت همه کارهایش را به‌صورت محرمانه و در خفا و دور از چشم مردم انجام می‌دهد که یکی از آن‌ها نیز قرارداد ننگین، 2030 است، تصریح کرد: این قرارداد بدتر از کاپیتولاسیون بوده است و این ننگ برای تاریخ است.

منبع: جام‌نیوز
کد مطلب: 70104
نام شما

آدرس ايميل شما

فرانسه: ایران جزو قدرت‌های صاحب‌نفوذ در سوریه است
قاتل آتنا به دار مجازات آویخته شد
به چه کسانی درون‌گرا می‌گویند؟