سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 24 Oct 2017
۰
امام جمعه مشهد:

نمی‌توان با تکیه بر شعارهای ضدارزشی به دنبال کسب رای بود

جمعه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۰
امام جمعه مشهد گفت: در کشوری که قرار است سکوی فرج و ظهور امام عصر(عج) باشد نمی‌توان با شعارهای ضدارزشی رای جمع کرد.
نمی‌توان با تکیه بر شعارهای ضدارزشی به دنبال کسب رای بود
به گزارش خدمت؛ آیت الله سید علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه مشهد که در جوار بارگاه منور رضوی برگزار شد با تبریک فرا رسیدن نیمه شعبان اظهارکرد: اگر ظهور حضرت به تاخیر افتاده مقصر خودمان هستیم زیرا خدا وجود مقدس امام زمان(عج) را در پس پرده غیبت به عنوان ذخیره برای روزی که آدم‌ها او را بخواهند نگاه داشته پس باید بخواهیم و خواستن این است که به عرصه بیاییم و با همه موانع ظهور و آفات فرج مبارزه کنیم.

وی در ادامه با اشاره به مسیر طی شده توسط انقلاب اسلامی ایران افزود: مقام معظم رهبری بارها فرمودند «انقلاب ما به پیروزی نرسیده است، ما وسط انقلابیم» که باید پرسید این جمله به چه معناست؟ ۴۰ هزار مستشار آمریکایی را از مملکت بیرون کردیم، نظام خون‌ریز ستم‌شاهی را از کشور بیرون کردیم، بخش عمده دزدان و چپاول گران را از دروازه مملکت بیرون کردیم، نظام مقدس اسلامی را به‌جای نظام پوسیده افسون گر شاهنشاهی بر کشور مسلط کردیم ،ولی باز هم انقلابمان به پیروزی نرسیده است؟

امام جمعه مشهد تصریح کرد: ما انقلاب کردیم تا راه را باز کنیم و مقدمات ظهور را آماده کنیم، دنیا برای دکترین سیاسی مدیریت جهانی به نام اسلام و دین آمادگی پیدا کند و آقا تشریف بیاورند، و پیروزی انقلاب ما در آن زمان خواهد بود.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: این که می گوییم هنوز در میانه راه انقلاب هستیم تعارف و سیاست بازی نیست، زیرا نقطه نهایی انقلاب ما ظهور آقا است و تا آن روز ما در حال مبارزه خواهیم بود.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب همواره بر مقاومت و ایستادگی در برابر ظالم و ستمگران تاکید دارند، زیرا دشمن تلاش می کند با فشار اقتصادی ،مردم را از ادامه مسیر انقلاب منصرف کرده و به هدف شوم خود که از بین بردن نظام جمهوری اسلامی ایران است دست یابد.

وی خاطرنشان کرد: برای خنثی شدن توطئه دشمن باید در اقتصاد، آزادی و فرهنگ به اصول اقتصاد مقاومتی توجه کنیم و معنای اقتصاد مقاومتی این است که ما به گونه‌ای رفتار کنیم که در معیشت وابسته به بیرون نباشیم و روی پای خود بایستیم.

علم الهدی در ادامه با اشاره به برخی شعارهای که این روزها در کشور به گوش می رسد اظهارکرد: آن آزادی که برخی شعار می‌دهند، آزادی ضد استقلال است و قرار است حاکمیت قطعی مردمی را از ما بگیرد و دشمن را بر ما مسلط کند، ما طرفدار آزادی و فرهنگ مقاومتی هستیم که در قالب دولتی مقاومتی تجلی می یاید.

امام جمعه مشهد خاطرنشان کرد: چند روز دیگر قرار است مردم در تعیین سرنوشت آینده کشور مشارکت کنند که برای انتخاب درست، سخنان رهبری می تواند مدنظر قرار گیرد که ایشان نیز بر شکل گیری دولتی بر پایه اصل مقاوت تاکید دارند.

عضو مجلس خبرگان رهبری اظهارکرد: در این میان اگر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری حرفی بزنند که عواطف دینی مردم تحریک شود، ضد دولت مقاومت است زیرا در کشوری که قرار است سکوی فرج و ظهور امام عصر(عج) باشد نمی‌توان با شعارهای ضدارزشی رای آورد.

وی تاکید کرد: این موضوع در دولت‌های قبل هم تجربه شده است که عده‌ای برای قدرت‌یابی وعده ضدارزشی دادند و عملیاتی نشد زیرا این کشور، کشور امام زمان(عج) است وصاحب دارد.
کد مطلب: 70090
نام شما

آدرس ايميل شما

فرق بمب اتمی و بمب هیدروژنی چیست؟
چاقی و روغن زیتون!
آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟