شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 21 Oct 2017
۰

فضائلی: دولت نباید توقع بیجا از صدا و سیما داشته باشد

جمعه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۸
کارشناس مسائل سیاسی گفت: لازم نیست تمامی برنامه‌های دولت به‌صورت کامل و زنده پخش شود و صدا و سیما باید در این دوره ضوابط خاص و مشخصی را در نظر بگیرد.
فضائلی: دولت نباید توقع بیجا از صدا و سیما داشته باشد
به گزارش خدمت؛ مهدی فضائلی -کارشناس مسائل سیاسی- در خصوص عملکرد صدا و سیما در ایام انتخابات اظهار داشت: در ایام انتخابات، صدا و سیما همیشه با چالش مواجه بوده است؛ رئیس جمهور هم رئیس دولت است که صحبت‌های مربوط به او باید منتشر شود و هم از طرفی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری است که باید با او همانند دیگر کاندیداها رفتار شود. صدا و سیما باید ضوابطی را در نظر بگیرد یا این‌که قانون انتخابات از سوی ستاد انتخابات روشن شود.

این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: به این دلیل که دولت بودجه صداوسیما را تامین می‌کند، همیشه توقع دارد که صدا و سیما روابط عمومی او باشد؛ چون بودجه آن را گروکشی می‌کند و صدا و سیما را تحت فشار بسیار قرار می‌دهد.

فضائلی تصریح کرد: صدا و سیما باید اخبار مربوط به دولت را پخش کند؛ اما فرصت اضافی به وزرا ندهد. دولت نباید هیچ توقع بیجایی از صدا و سیما داشته باشد و صدا و سیما نیز باید وظایف خود را به‌درستی انجام دهد تا به عدالت نزدیک شود.

وی ادامه داد: در این مقطع حساس، طوری باید عمل شود که حقی از هیچ نامزدی زایل نشود و به‌صورت عادلانه انجام شود؛ برای مثال، لازم نیست که تمام برنامه‌های رئیس‌جمهور را پوشش بدهد؛ تنها برنامه‌هایی که جنبه دولتی دارند باید پخش شود.

منبع: مشرق
کد مطلب: 68104
نام شما

آدرس ايميل شما

آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه
عواملی که باعث مرگ سلول‌های عصبی می‌شود