شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 21 Oct 2017
۰

آغاز دور جدید فعالیت‌های انقلابیون بحرینی در حمایت از شیخ عیسی قاسم

جمعه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۴
با نزدیک شدن به جلسه دادگاه آیت الله عیسی قاسم، دور جدید فعالیت‌های میدانی و مجازی انقلابیون بحرینی در داخل و خارج از این کشور از امشب کلید می‌خورد.
آغاز دور جدید فعالیت‌های انقلابیون بحرینی در حمایت از شیخ عیسی قاسم
به گزارش خدمت؛ با نزدیک شدن به جلسه دادگاه آیت الله عیسی قاسم دور جدید فعالیت‌های میدانی و مجازی انقلابیون بحرینی در داخل و خارج از این کشور از امشب کلید می‌خورد.

گروه‌های مردمی و انقلابی با نشر بیانیه‌ها و اعلامیه‌هایی همگان را برای شرکت در راهپیمایی‌ها، تجمعات، محافل مذهبی و فرهنگی در اعلام حمایت مطلق از مرجعیت شیعیان و رهبر انقلاب بحرین آیت الله عیسی قاسم دعوت نموده و یک کمپین مجازی با هشتگ(الجریمة_الکبری) کلید زده‌اند؛ کمپینی که تا روز برگزاری دادگاه ادامه خواهد یافت.

در همین حین، نیروهای امنیتی بحرین با ادامه محاصره منطقه الدراز امروز نیز برپایی نماز جمعه در منطقه محل سکونت آیت الله عیسی قاسم را توقیف نموده و توقیف نماز جمعه وارد یازدهمین ماه خود گشت.

همچنین دادستانی با صدور احضاریه‌هایی برای 12 تن از وکلا، روزنامه نگاران و فعالین حقوقی و سیاسی بحرین برای حضور در دادگاه در اوایل هفته آینده جو کشور را بیش از پیش امنیتی نموده و به دنبال کور کردن کلام منتقدین و معارضین خود است. در بین احضار شدگان به دادگاه نام محمد التاجر، وکیل برجسته بحرینی، ابراهیم شریف، رئیس پیشین جمعیت دموکراتیک وعد و همسرش فریده غلوم به چشم می‌خورد. همچنین فاطمة الحلواجی، إیناس عون، ابتسام الصایغ، أحمد الصفار، عبدالنبی العکری، زینب خمیس و فیصل هیات و ... از جمله روزنامه‌نگاران و فعالین حقوقی احضار شده هستند.

منبع: مهر
کد مطلب: 68102
نام شما

آدرس ايميل شما

آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه
عواملی که باعث مرگ سلول‌های عصبی می‌شود