شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 21 Oct 2017
۰

میرتاج‌الدینی: دولت صداوسیما را تحت فشار قرار داده است

جمعه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۲
نماینده سابق مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: صدا و سیما در پوشش‌های خبری خود، در حق دیگر کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری ظلم کرده و این امر نیازمند ورود جدی شورای نگهبان و مجلس است.
میرتاج‌الدینی: دولت صداوسیما را تحت فشار قرار داده است
به گزارش خدمت؛ حجت‌الاسلام محمدرضا میرتاج‌الدینی -نماینده سابق مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی- درباره عملکرد صدا و سیما در پوشش اخبار مرتبط به دولت و رئیس جمهور اظهار داشت: برنامه‌های چند وقت اخیر صدا و سیما از یک ساماندهی روشنی برخوردار نیست و تبعیض رسانه‌ای کاملا آشکار است.

وی گفت: بیشتر امکانات در اختیار دولت مستقر است و کاندیداهای دیگر که هر کدام از آن‌ها نیز مسئولیت‌های مختلفی دارند و باید از حق یکسانی در برخورداری از امکانات کشور مانند رسانه ملی استفاده کنند، از این امکانات برخوردار نیستند.

میرتاج الدینی با اشاره به این‌که حق تمامی کاندیداها برخورداری از فرصتی یکسان برای استفاده از رسانه ملی است، تاکید کرد: باید شورای نگهبان و مجلس قوانین و ضوابط مشخصی را برای این ایام در نظر بگیرند تا در حق هیچ‌کدام از کاندیداهای انتخابات ظلم و ناعدالتی صورت نگیرد.

وی بیان کرد: این‌که فعالیت‌های دولت باید ادامه پیدا کند حرف صحیحی است؛ اما اگر از این فعالیت‌ها سوء استفاده تبلیغاتی بشود کاری غیر قانونی است؛ همان‌طور که دیگر کاندیداهای انتخابات مسئولیت‌های مختلفی دارند و در عین حال در ایام انتخابات نمی‌توانند از ابزار رسانه ملی استفاده شخصی بکنند.

نماینده سابق مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در رابطه با افتتاح‌ گسترده پروژه‌ها توسط دولت و پوشش زنده و لحظه‌ای آن توسط رسانه ملی اظهار کرد: مردم می‌توانند تحلیل کنند و ببینند که چرا این حجم گسترده از افتتاح‌ها در همین یک‌ماه مانده به انتخابات صورت می‌گیرد و آیا این افتتاح پروژه‌ها منطقی است یا صرفا مانورهای تبلیغاتی به‌حساب می‌آید؟

وی با اشاره به فشارهای زیاد به صدا و سیما از ابتدای آغاز این دولت، تاکید کرد: این عملکرد یک شگرد از طرف دولت برای تحت فشار قرار دادن صدا و سیما و به تبع آن پوشش بهتر فعالیت‌های دولت از رسانه ملی برای راضی نگه‌داشتن آن‌ها است.

منبع: مشرق
کد مطلب: 68094
نام شما

آدرس ايميل شما

آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه
عواملی که باعث مرگ سلول‌های عصبی می‌شود