شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 21 Oct 2017
۰

شلیک‌های داماد انتقامجو به خانواده پلدشتی

جمعه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۷
داماد خانواده در پلدشت، خانواده همسر خود را به گلوله بست
شلیک‌های داماد انتقامجو به خانواده پلدشتی
به گزارش خدمت؛ اختلاف خانوادگی سبب شد تا داماد خانواده با اسلحه شکاری در پلدشت زن و خانواده همسرش را به گلوله ببندد و در نهایت در چنگال قانون افتاد.

ساعات اولیه شب 31 فروردین 96، سه برادر با مراجعه به منزل یکی از بستگان خود به داخل خانه یورش برده و توسط پنجه بوکس پدرزن خود را زخمی کرده و به سمت اسلحه شکاری موجود در منزل می‌روند و با استفاده از اسلحه به افراد خانواده شلیک می‌کنند که 3 نفر زن در این حادثه زخمی و به بیمارستان پلدشت منتقل می‌شوند.

سرهنگ «میرشفیعی» -فرمانده انتظامی پلدشت- در این‌باره گفت: پیرو تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع تیراندازی در شهر پلدشت، سریعاً عوامل پلیس آگاهی شهرستان در محل حاضر در بررسی موضوع مشخص می‌شود داماد خانواده به جهت اختلاف خانوادگی، با استفاده از اسلحه شکاری به سوی زن و مادرزن و پدرزن خود تیراندازی کرده و از محل متواری شده است.

وی یادآور شد: عوامل مستقر در محل، سریعاً مصدومان حادثه تیراندازی را به یکی از بیمارستان‌های شهرستان مجاور اعزام می‌کنند و در ادامه، اقدامات پلیسی برای دستگیری متهم در دستور کار قرار می‌گیرد و در نهایت تیرانداز دستگیر می‌شود.

منبع: ایران
کد مطلب: 68092
نام شما

آدرس ايميل شما

اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه
عواملی که باعث مرگ سلول‌های عصبی می‌شود
حتما کاهو بخورید