شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 21 Oct 2017
۰

خانم پلیس آمریکایی با اسلحه در کابین خلبان نشست

جمعه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۹
یک پلیس زن آمریکایی که در مرخصی بود، از لس آنجلس به تایوان رفت و تازه آنجا متوجه شد که تفنگش در چمدانی بوده که با خودش به درون کابین هواپیما برده است.
خانم پلیس آمریکایی با اسلحه در کابین خلبان نشست
به گزارش خدمت؛ نوئل گرنت، از بخش‌های بازرسی فرودگاه ال ای اکس گذشت، بی‌آنکه ماموران امنیتی آنجا متوجه شوند او سلاح در چمدانش دارد. او در تایوان متوجه شد که تفنگش هنوز در چمدانش است. در تایوان او ماموران را مطلع کرد و تا حل شدن ماجرا از پرواز منع شد.

ماموران فدرال آمریکا پذیرفته‌اند که روند بازرسی در فرودگاه لس آنجلس به درستی انجام نشده است. یک سخنگوی اداره امنیت حمل و نقل آمریکا این خبر را تایید کرده و گفته کسانی که مسئول این اتفاق بوده‌اند، بازخواست خواهند شد.

خانم گرنت که ۴۲ سال سن دارد و مامور اداره پلیس سنتا مونیکا است، با سلاح شخصی خود در سفر بوده و ۶ گلوله هم همراه داشته است.

او می‌خواسته برای تعطیلات با خانواده‌اش از تایوان به تایلند برود. از او خواسته شده در تایوان بماند، اما بازداشت نیست. مشخص نیست در زمان بازگشت آیا او به‌دلیل این کارش توبیخ می‌شود یا نه. بعد از حوادث یازدهم سپتامبر فرودگاه‌های آمریکا و پروازهایی که به مقصد آمریکا انجام می‌شوند، یکی از سفت و سخت‌ترین روندهای بازرسی را دارند. اخیرا دولت دونالد ترامپ از شرکت‌های هوایی که از خاورمیانه به آمریکا پرواز دارند خواسته تا به مسافرانشان اجازه ندهند کامپیوترهای شخصی خود را به داخل کابین هواپیما بیاورند. دلیلش را هم بیم از امنیت توصیف کرده‌اند.

منبع: ایران
کد مطلب: 68090
نام شما

آدرس ايميل شما

آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه
عواملی که باعث مرگ سلول‌های عصبی می‌شود