می‌خواهند روحانی در وضعیت پاسخگویی قرار نگیرد

1 ارديبهشت 1396 ساعت 13:42

دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت گفت: عدم‌ پخش مستقیم مناظرات از رسانه ملی، نقض حقوق شهروندی مردم است که باید نسبت به این مصوبه تجدید نظر صورت گیرد.


به گزارش خدمت؛ حسین قربان‌زاده -دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی- با اشاره به لغو پخش زنده مناظره‌ها، به تسنیم گفت: عدم پخش مستقیم مناظره کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری موضوع جدی است که باعث آسیب زدن به اعتماد مردم و عدم آگاهی آن‌ها از برنامه‌های کاندیداها می‌شود.

وی ادامه داد: مردم باید از وضعیت موجود آگاه شوند و این وضع نیز باید توسط کاندیداها مورد نقد قرار گیرد؛ این‌که مصوب شد مناظرات به‌صورت ضبط‌شده از رسانه ملی پخش شود، یک اقدام تبعیض‌آمیز است که رئیس جمهور مستقر را در وضعیت پاسخگویی قرار ندهد.

دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت افزود: مردم حق دارند که از وضعیت موجود آگاه شوند؛ وضعیتی که 4 سال از سوی دولت به‌صورت شفاف اطلاع‌رسانی نشده است.

قربان‌زاده تصریح کرد: وزارت کشور باید به‌صورت بی‌طرفانه تصمیم‌گیری کند و تصویب این موضوع حاکی است وزارت کشور وظیفه اصلی خود را که همان بی‌طرفی در انتخابات است، کنار گذاشته و به کمک دولت درباره پنهان‌کاری درباره عملکرد منفی دولت آمده است.

وی تأکید کرد: عدم پخش مستقیم مناظرات از رسانه ملی، نقض حقوق شهروندی مردم است که باید نسبت به این مصوبه تجدیدنظر صورت گیرد.


کد مطلب: 68070

آدرس مطلب: http://www.khedmat.ir/news/68070/می-خواهند-روحانی-وضعیت-پاسخگویی-قرار-نگیرد

خدمت
  http://www.khedmat.ir