سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 24 Oct 2017
۰

لو رفتن رابطه زن شوهردار و پسرعمو به‌وسیله دوربین

جمعه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۰۱
زن شوهردار که با پسرعموی شوهرش در منزل ارتباط نامشروع داشت، با کار گذاشتن دوربین در منزل توسط شوهرش لو رفت و رسوا شد.
لو رفتن رابطه زن شوهردار و پسرعمو به‌وسیله دوربین
به گزارش خدمت؛ مردی به ماموران گزارش داد که پسرعمویش همسر وی را مورد آزار و اذیت قرار داده‌ است. این مرد در شکایتی که به پلیس ارائه داد، گفت، مدتی قبل پسرعمویم از شهرستان به استان تهران آمد تا کاری پیدا کرده و زندگی‌اش را سروسامان دهد.

از آنجا که او پسرعمویم بود، من وی را به‌عنوان میهمان در منزلم پذیرفتم؛ اما مدتی بعد، متوجه رفتارهای مشکوک او و همسرم شدم و برای این‌که متوجه شوم چه ارتباطی بین آن‌هاست، در منزل دوربین کار گذاشتم و متوجه شدم همسرم و پسرعمویم با هم ارتباط‌ دارند. وقتی موضوع را به همسرم گفتم، او برایم توضیح داد چه اتفاقی افتاده ‌است و گفت پسرعمویم در همان روزهای اول که به منزل‌مان آمده، وی را مورد آزار و اذیت قرار داده‌ است.

با دقت به شکایت این مرد بود که همسر او مورد بازجویی قرار گرفت؛ او گفت، وقتی پسرعموی شوهرم به منزل ما آمد، یک روز من را هل داد و روی تخت انداخت و مورد آزار و اذیت قرار داد و فیلم‌برداری کرد و بعد از آن با همان فیلم من را تهدید مي‌کرد. او هر زمان با تهدید با من ارتباط‌ نامشروع برقرار مي‌کرد و بعد دوباره از آن ارتباط‌ فیلم‌برداری مي‌کرد و من همه وقت از ترسم مجبور بودم به خواسته‌اش تن دهم و فکر مي‌کنم فیلم‌ها را هم در شهرمان اکران کرده ‌است.

با دقت به دو شکایتی که علیه مرد جوان مطرح شده‌ بود، پرونده او به تهمت تجاوز، به شعبه هشتم دادگاه کیفری شهر تهران ارسال شد و پرونده دیگرش در خصوص انتشار فیلم مستهجن، در دادگاه عمومی مورد رسیدگی قرار گرفت. پرونده بعد از رسیدگی، منجر به برائت متهم شد؛ او گفت فیلمی منتشر نکرده و هر آن چه در مورد او گفته‌اند، دروغ است؛ سپس با اعتراض دو شاکی پرونده، دادگاه تجدید نظر آن را مورد بررسی قرار داد که در این مرحله نیز اعتراض وارد دانسته نشد.

اما پرونده متهم در دادگاه کیفری استان استان تهران، همچنان در حال رسیدگی است. روز قبل، او یک‌‌بار دیگر در دادگاه حاضر شد و ادعا کرد کاری نکرده‌ و فیلم‌ها همه دروغ است؛ با این‌حال، متهم برای ادامه تحقیقات، با قرار دستگیر و روانه زندان شد.

منبع: پارس‌ناز
کد مطلب: 68062
نام شما

آدرس ايميل شما

فرق بمب اتمی و بمب هیدروژنی چیست؟
چاقی و روغن زیتون!
آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟