دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 23 Oct 2017
۰

پرتاب بطری از سوی هواداران استقلال!

پنجشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۲
یکی از هواداران تیم فوتبال استقلال، بعد از این‌که بازیکنان تراکتورسازی بدن‌های خود را گرم کردند و قصد رفتن به رختکن را داشتند، ضمن هو کردن حریف خود، یک بطری آب درون پیست پرتاب کرد.
پرتاب بطری از سوی هواداران استقلال!
به گزارش خدمت؛ تراکتورسازی و استقلال در چارچوب دیداری از هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه یادگار امام تبریز، از ساعت 17:45 دقیقه به مصاف یکدیگر رفتند.

* یکی از لیدرهای باشگاه تراکتورسازی با حضور در میانه میدان، برای لحظاتی هواداران این تیم را به تشویق بیشتر هدایت کرد و فضای جالبی را در ورزشگاه به‌وجود آورد.

* بازیکنان ذخیره استقلال برای گرم کردن بدن‌هایشان در کنار سایر بازیکنان بعد از لحظاتی وارد زمین شدند و کار خود را دنبال کردند.

* دو نارنجک در راهروهای ورزشگاه یادگار از سوی هواداران پرتاب شد.

* هوادارانی که امروز به ورزشگاه یادگار آمدند، به‌دلیل این‌که درب ورودی از پشت جایگاه‌ جنوبی ورزشگاه است، مجبور شدند مسافت زیادی را طی کنند و یک دور کامل دور استادیوم یادگار بزنند.

* وقتی بازیکنان تراکتور قصد داشتند وارد رختکن شوند، هواداران استقلال از جای خود بلند شدند و ضمن پرتاب یک بطری آب، حریف خود را هو کردند که این مسئله واکنش هواداران تراکتورسازی در بر داشت. مسئولان کنار زمین به‌سمت هواداران استقلال رفتند و از آن‌ها خواستند رفتار نامناسبی انجام ندهند.

منبع: پارس
کد مطلب: 68015
نام شما

آدرس ايميل شما

فرق بمب اتمی و بمب هیدروژنی چیست؟
چاقی و روغن زیتون!
آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟