پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۶ - 21 Sep 2017
۱
۰
در نامه‌ای به وزیر کشور مطرح شد

اعلام آمادگی زاکانی برای حضور در «برنامه زنده» انتخاباتی

پنجشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۵
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری برای برای حضور در «برنامه زنده» انتخاباتی اعلام آمادگی و از عدم رعایت اصل بی طرفی ستاد انتخابات کشور ابراز نگرانی کرد.
اعلام آمادگی زاکانی برای حضور در «برنامه زنده» انتخاباتی
به گزارش خدمت؛ علیرضا زاکانی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری،‌ در نامه‌ای سرگشاده خطاب به وزیر کشور برای حضور در «برنامه زنده» انتخاباتی اعلام آمادگی کرد که مشروح آن در ادامه می‌آید:‌

هوالحکیم
جناب آقای رحمانی فضلی
وزیر محترم کشور
براساس آنچه امروز در رسانه ها منتشر شده برای اولین بار در دهه اخیر، مناظره‌های انتخاباتی به صورت ضبط‌شده خواهد بود و ستاد انتخابات کشور مانع برگزاری مناظره ها به صورت زنده شده است.

به نظر می رسد این اقدام به صورت روشن آسیب جدی به شفافیت در تببین برنامه نامزدهای انتخاباتی خواهد زد.

متاسفانه با توجه به عملکرد دولت‌ محرمانه در 4 سال گذشته در پنهان کاری و عدم شفافیت، این اقدام تبعیض دیگری به نفع نامزدهای اصلی و فرعی مورد نظر دولت رقم بزند.

بیم آن می‌رود که اصل بی طرفی وزارت کشور و ستاد انتخاب کشور در اتخاذ این تصمیم، فضاسازی برای نامزدی خاص در جامعه محسوب شود و مردم پس از کاندیدای‌ پوششی با پدیده مناظرات پوششی هم مواجه شوند و نتوانند نقدهای اساسی ما به وضع موجود را کامل و بدون سانسور ببینند و بشنوند.

اینجانب به شخصه آمادگی کامل دارم در مناظره زنده تلویزیونی به تببین برنامه‌های انتخاباتی خود در کنار سایر نامزدها بپردازم و امیدوارم دولت محترم که مذاکرات بین المللی را نقطه قوت خود می دانست از مناظرات زنده داخلی در پیشگاه مردم کناره‌گیری نکند.

علیرضا زاکانی
31 فروردین 1396
کد مطلب: 68012
نام شما

آدرس ايميل شما

فرانسه: ایران جزو قدرت‌های صاحب‌نفوذ در سوریه است
قاتل آتنا به دار مجازات آویخته شد
به چه کسانی درون‌گرا می‌گویند؟
رضانژاد
معلومه که بی طرف نیستن

چرا مناظره زنده لغو میشه؟ روحانی مثل چی میترسه؛ چون هر چی گفته دروغ بوده؛ به صدا و سیما فشار آورده که زنده نباشه مناظرات

آقای روحانی مثلا حقوق دان و مثلا طرفدار حقوق شهروندی؛ اگه یه ذره به حرفایی که زدی اعتقاد داشتی و داری، جرات داشته باش و بیا جواب بده؛ نرو تو لونه شغال قایم شو از ترس سوالای مردم... دروغگوی نامرد