دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 23 Oct 2017
۰

ضرغامی: امیدوارم مشاوران رئیس جمهور وی را از حضور در مناظره هامنصرف نکنند

پنجشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۰
رئیس سابق رسانه ملی با اشاره به نقش مناظره های انتخاباتی در جلب مشارکت مردم در انتخابات گفت: امیدوارم مشاوران محترم رئیس جمهور، وی را از شرکت در مناظره‌های انتخاباتی منصرف نکنند!
ضرغامی: امیدوارم مشاوران رئیس جمهور وی را از حضور در مناظره هامنصرف نکنند
به گزارش خدمت؛ سیدعزت الله ضرغامی در تازه‌ترین پستی که در صفحه مجازی خود منتشر کرد، به موضوع مناظره‌های انتخاباتی پرداخت و نوشت بدون تردید قدرت برنامه‌ریزی و اداره

مناظره‌های انتخاباتی در رسانه ملی ۹۶، می‌تواند مردم را در انتخاب نهایی کمک کرده و مشارکت را به نحو قابل توجهی افزایش دهد ...

وی عنوان کرد: مناظره‌های انتخاباتی نقشی بی‌بدیل در افزایش مشارکت عمومی و تصمیم‌گیری نهایی مردم برای نامزد موردقبول آنها دارد. در انتخابات سال ۹۲، توانمندی و زیرکی جناب آقای روحانی در اداره مناظره باعث رشد جهشی آراء ایشان و ممتاز شدن ایشان نسبت به سایر نامزدها شد.

ضرغامی در این پست نوشت: بدون تردید قدرت برنامه‌ریزی و اداره مناظره‌های انتخاباتی در رسانه ملی ۹۶، می‌تواند مردم را در انتخاب نهایی کمک کرده و مشارکت را به نحو قابل توجهی افزایش دهد. امیدوارم مشاوران محترم رئیس جمهور، وی را از شرکت در مناظره‌های انتخاباتی منصرف نکنند!

رئیس اسبق رسانه ملی با اشاره به عملکرد این سازمان در سال ۹۲، اظهار کرد: در آن سال پیش از شروع ایام انتخابات من از ۱۴ نفر از کسانی که گمان می‌رفت کاندیدای ریاست‌جمهوری شوند دعوت کردم و برنامه‌های سازمان را برای آنها تشریح کردم. در آن جلسه آقای روحانی روی بحث برگزاری مناظره بین کاندیداها و پخش مستقیم آن بسیار اصرار داشتند؛ من به ایشان گفتم شما؛ قطعا پدیده انتخابات هستید.
کد مطلب: 67993
نام شما

آدرس ايميل شما

فرق بمب اتمی و بمب هیدروژنی چیست؟
چاقی و روغن زیتون!
آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟