دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 23 Oct 2017
۰
دل‌نوشته دختر شهید مدافع حرم برای پدر:

بابا مردم نمی‌دانند هر چه عروسک و هدیه بدهند جای بابا پر نمی شود

پنجشنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۹
دختر شهید مدافع حرم ابراهیم عشریه در دل‌نوشته ای خطاب به پدرش می‌گوید:«بابا مردم نمی‌دانند هر چه عروسک و هدیه بدهند جای بابا پر نمی شود»
بابا مردم نمی‌دانند هر چه عروسک و هدیه بدهند جای بابا پر نمی شود
به گزارش خدمت؛ شهید مدافع حرم ابراهیم عشریه متولد سال 1358 اصالتا اهل شهرستان نکا و از پاسداران دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) بود که در بیست و پنجم فروردین ماه سال گذشته برای دفاع از حریم اهل بیت(ع) داوطلبانه راهی سوریه شد و در منطقه حلب سوریه توسط تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید.

شهید ابراهیم عشریه سومین شهید مدافع حرم پس از شهیدان حسین مشتاقی و سعید کمالی در شهرستان نکا به شمار می‌آید که هنوز پیکر وی به کشور بازنگشته است.از این شهید مدافع حرم 3 دختر به نام های زهرا، زینب و معصومه به یادگار مانده است.زینب عشریه دختر شهید ابراهیم عشریه در مراسم اولین سالگرد شهادت پدرش دلنوشته ای را خطاب به او خواند. زینب در این دلنوشته می‌گوید:

«سلام باباجان. سلام عزیز دل من. کجایی.کجایی تا خنده های شیرینت را ببینم. کجایی بابا تا روی ماهت را ببینم. بابا کجایی؟ راستی من و زهرا و معصومه دل تنگت شده ایم.بابا نمازهایم را می خوانم. راستی یادت هست چادر نمازم را خودت سرم می کردی. با مادرم و خواهرانم نماز می خوانیم, نیستی و امام جماعت نداریم. بابا هر وقت دلتنگت می شویم با مادر زیارت حضرت معصومه(س) می‌رویم. حضرت معصومه(س) خیلی مهربان است و دلتنگی های مان را خودش آرام می‌کند. بابا مردم نمیدانند هر چه عروسک و هدیه بدهند جای بابا پر نمی شود. آخر دلتنگی برای بابا تنگ است مثل دلتنگی های حضرت رقیه(س). بابا کنار حضرت زینب(س) برای دلتنگی های ما خیلی دعا کن. به دعایت محتاجیم.»

منبع: تسنیم
کد مطلب: 67943
نام شما

آدرس ايميل شما

فرق بمب اتمی و بمب هیدروژنی چیست؟
چاقی و روغن زیتون!
آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟