سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 24 Oct 2017
۰

اعتراض انجمن داروسازان نسبت به دیرکرد بدهی دولت

چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۶
انجمن داروسازان ایران در نامه‌ای خطاب به سازمان تأمین اجتماعی ضمن انتقاد از دیرکرد در پرداخت مطالبات خود، خواهان پرداخت بدهی‌های عقب افتاده شدند.
اعتراض انجمن داروسازان نسبت به دیرکرد بدهی دولت
به گزارش خدمت؛ انجمن داروسازان ایران در نامه‌ای خطاب به سازمان تامین اجتماعی ضمن انتقاد از دیرکرد در پرداخت مطالبات خود خواهان پرداخت بدهی عقب افتاده شدند، متن نامه انجمن داروسازان ایران به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر نوربخش
مدیرعامل محترم سازمان تامین اجتماعی
با سلام و احترام
ضمن عرض تبریک فرا رسیدن سال نو خدمت جنابعالی و همکاران ارجمندتان در سازمان تامین اجتماعی به استحضار می‌رساند که علی‌رغم وعده‌های داده شده در سال گذشته مبنی بر پرداخت مطالبات آبان ماه داروخانه‌ها متاسفانه با وجود گذشت یک ماه از سال جدید داروخانه‌ها در اغلب استان‌های کشور هیچ دریافتی از سازمان‌های بیمه نداشته‌اند.

با توجه به پوشش بیمه‌ای 70 تا 100 درصدی اغلب نسخ داروخانه یک ماه عدم دریافت وجه از بیمه‌ها به معنی قطع درآمد یک ماه داروخانه است. این در شرایطی است که موسس داروخانه هر ماه مجبور به پرداخت حقوق و هزینه‌های جاری داروخانه است.

از جنابعالی خواهش می‌کنیم که این رویه ناصواب 6 تا 7 ماه نگه داشتن سرمایه داروسازان و بدتر از آن پرداختی صفر در یک ماه امسال را بشکنید تا بیش از این باعث فلاکت اقتصادی داروخانه‌ها نشود.

کد مطلب: 67883
نام شما

آدرس ايميل شما

فرق بمب اتمی و بمب هیدروژنی چیست؟
چاقی و روغن زیتون!
آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟