دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 23 Oct 2017
۰
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران:

احداث 150 کیلومتر مترو در 4 سال اخیر/ دولت به تعهداتش در مدیریت شهری عمل نکرد

چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۳
دولت در 4 سال اخیر در حوزه مدیریت شهری از جمله پرداخت یارانه اتوبوس و مترو به تعهداتش عمل نکرد که اگر این تعهدات محقق می‌شد اقدامات بیشتری صورت می‌گرفت.
احداث 150 کیلومتر مترو در 4 سال اخیر/ دولت به تعهداتش در مدیریت شهری عمل نکرد
به گزارش خدمت؛ ابوالفضل قناعتی، درباره عملکرد شورای چهارم، اظهار داشت: شورای شهر در دوره چهارم در یک ترکیب متشکل از جریان اصولگرایی و اصلاح‌طلبی تشکیل شد که در بدو شروع و فعالیت رویکرد خدمت به مردم فارغ از مباحث جریانی در اولویت قرار گرفت و مشکلات شهر را با لحاظ قوانین احصاء کردند.

وی افزود: برای حل مشکلات بر اساس قانون برنامه پنج ساله دوم بر اساس ملاحظاتی که مقام معظم رهبری داشتند تدوین شد و این برنامه یکی از مهمترین اقدامات شورای چهارم محسوب می‌شود.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران، افزود: بر اساس اینکه مشکلات شهر توسط نمایندگان مردم در شورا احصا شده بود بنابراین آلودگی هوا، آلودگی صوتی، ترافیک و بافت فرسوده از موضوعاتی بود که در اولویت قرار گرفت.

قناعتی، افزود: بر همین اساس بودجه برنامه 5 ساله شورای اسلامی شهر تهران 94 هزار میلیارد تومان برآورد شد که در سال اول بودجه شهر تهران 16 هزار میلیارد تومان تصویب شد و در سال‌های بعد این بودجه افزایش یافت.

وی، افزود: در بخش حمل‌ونقل عمومی توانستیم در یک دوره 4 ساله 150 کیلومتر مترو را احداث کنیم و در پایان سال 96 و پایان برنامه پنجم قطعاً 150 کیلومتر خط متروی جدید به بهره‌برداری می‌رسد.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران، خاطرنشان کرد: دولت در 4 سال اخیر در حوزه مدیریت شهری از جمله پرداخت یارانه اتوبوس و مترو به تعهداتش عمل نکرد که اگر این تعهدات محقق می‌شد اقدامات بیشتری صورت می‌گرفت.

قناعتی افزود: ساخت پل‌ها، تقاطع‌ها، نظافت شهر، جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و برخورد با متخلفان از دیگر اقدامات مدیریت شهری در 4 سال گذشته محسوب می‌شود.
کد مطلب: 67872
نام شما

آدرس ايميل شما

فرق بمب اتمی و بمب هیدروژنی چیست؟
چاقی و روغن زیتون!
آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟