دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 23 Oct 2017
۰
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران؛

در آستانه انتخابات گویا همه یادشان آمده که تهران، شورایاری محلات و هیأت امنا نیز دارد

چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۱
مرتضی طلایی درباره بودجه ستاد شورایاری‌ها اظهار داشت: پس از شکل‌گیری مدیریت محله در سال‌های نخست شهرداری بوددجه‌ای را که در اختیار مدیریت محلات قرار می‌داد، در حساب‌های مجزای هر محله کمک شهرداری نیز واریز می‌شد که مدیریت محله نیز آن را درد بخش‌های فرهنگی و اجتماعی هزینه می‌کرد.
در آستانه انتخابات گویا همه یادشان آمده که تهران، شورایاری محلات و هیأت امنا نیز دارد
به گزارش خدمت؛ نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در 2 سال اخیر به دلیل اقدامات بعضی از افراد شورای شهر این اعتبار را از قالب کمک خارج و در قالب کدپروژه قرار داد در نتیجه شهرداری امکان تخفیف کمک به محلات برایش بسته شد.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در ابتدای سال قبل طرحی را آوردیم که اجازه دهند مانند سال‌های آغاز شورای محله شهرداری نیز کمک‌هایی به شورایاری‌ها ارائه دهد.

طلایی افزود: این طرح با 23 امضا به صحن آمد که به دلیل غوغاسالاری و شانتاژ سازی افرادی که دنبال حب و بغض شهری و سیاسی بودند اجازه ندادند این طرح به سرانجام برسد.

وی گفت: در بررسی بودجه سال 96 هنگامی که تبصره کمک شهرداری به مدارس، مساجد،‌حسینیه‌ها و سازمان‌های مردم نهاد فعال در عرصه‌های فرهنگ و مذهبی مطرح شد در آن زمان نیز اشاره کردیم که این ردیف را برای محلات به عنوان کمک قرار دهید که از این کار نیز جلوگیری کردند و اجازه ندادند به سرانجام برسد.

وی گفت: از سوی دیگر هر 15 روز یکبار شورایاری‌ها در صحن شورا حضور پیدا می‌کنند و گزارش می‌دهند که در 3 سال اول کشمکش داشتیم که این اقدام صورت بگیرد یا خیر که البته در خصوص این گزارش‌دهی‌ها نیز بسیارری از افراد مخالف بودند که حتی حاضر نبودند گزارش شورایاری‌ها را بشنوند.

طلایی گفت: در آستانه انتخابات گویا همه یادشان آمده که شهر تهران نهادی به نام شورایاری محلات و هیأت امنا نیز دارد.
کد مطلب: 67844
نام شما

آدرس ايميل شما

فرق بمب اتمی و بمب هیدروژنی چیست؟
چاقی و روغن زیتون!
آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟