سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 24 Oct 2017
۰
شاکری در گفتگو با خدمت؛

بررسی مشکلات نمایشگاه شهر آفتاب برای برگزاری نمایشگاه کتاب

چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۵
رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: به زودی بررسی‌های لازم برای برگزاری نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب صورت می‌گیرد تا کمبودها برطرف شود و شهروندان نیز دسترسی بهتری به این نمایشگاه داشته باشند.
بررسی مشکلات نمایشگاه شهر آفتاب برای برگزاری نمایشگاه کتاب
اقبال شاکری در گفت‌وگو با خدمت درباره برگزاری نمایشگاه کتاب در مجموعه نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب اظهار داشت: به زودی از نمایشگاه شهر آفتاب بازدید لازم صورت می‌گیرد تا برای برگزاری نمایشگاه مهم کتاب مقدمات لازم آماده باشد.

شاکری افزود: با توجه به اینکه اقشار مختلف و همینطور اکثر فرهیختگان از نمایشگاه کتاب بازدید می‌کنند بنابراین هرچه سریعتر باید نسبت به رفع کمبودها در نمایشگاه شهر آفتاب اقدام شود.

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: سطوح مسقف نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب بیشتر مورد نیاز غرفه‌داران است و باید خدمات لازم از جمله اینترنت، مخابرات و تسهیل در عبور و مرور برای غرفه داران و بازدید کنندگان محیا باشد.

وی با اشاره به اینکه باید تمامی نمایشگاه‌ها در شهر آفتاب برگزار شود، گفت: مدیریت شهری هزینه بسیاری برای نمایشگاه پرداخت کرده است تا شهروندان با برگزاری یک نمایشگاه ساده در ترافیک‌های پرحجم نمانند بنابراین نمایشگاه کتاب نیز در شهر آفتاب برگزار می‌شود و امیدواریم امسال نسبت به سال گذشته اقدامات بهتری صورت گرفته باشد.

شاکری به دسترسی‌های حمل و نقل عمومی اشاره کرد و گفت: دسترسی مترو به نمایشگاه بسیار مهم است و بررسی‌های لازم صورت گرفته تا در روز برگزاری نمایشگاه کتاب مشکل خاصی را نداشته باشیم و سرفاصله حضور قطار در ایستگاه‌ها نیز کاهش یابد.

شاکری افزود: بنده با دخالت در امور تصمیم گیرنده موافق نیستم و اگر برای برگزاری نمایشگاه کتاب، شهرداری ظرفیت خاصی را ایجاد کند موظف می‌شود که برای بقیه نمایشگاه‌ها نیز این ظرفیت ایجاد شود و به همین شکل هزینه‌های شهر بالا می‌رود.

وی افزود: مردم به دنبال نمایشگاه قابل قبول هستند و ایجاد ظرفیت‌هایی مانند مترو برای دسترسی، اینترنت و خدمات دیگر می‌تواند رضایت آنها را جلب کند.
کد مطلب: 67740
نام شما

آدرس ايميل شما

فرق بمب اتمی و بمب هیدروژنی چیست؟
چاقی و روغن زیتون!
آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟