يکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - 28 Feb 2021
۰

یارانه سرپرستان خانوار اقشار آسیب‌پذیر واریز شد

دوشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۸
معاون سازمان هدفمندی، از واریز یارانه سرپرستان خانوارهای کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی خبر داد و گفت: یارانه تمامی افرادی که نامشان از سوی دستگاه‌های مذکور به سازمان اعلام شده، واریز شد.
یارانه سرپرستان خانوار اقشار آسیب‌پذیر واریز شد
به گزارش خدمت؛ محمد سلیمانی گفت: یارانه سرپرستان خانوار اقشار آسیب‌پذیر کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی، همزمان با واریز اولین یارانه نقدی سال ۹۶، واریز شد.

معاون سازمان هدفمندی یارانه‌ها در پاسخ به این سوال که چرا این افزایش یارانه برای برخی از افراد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی اعمال نشده است، توضیح داد: هر آنچه که در قالب فایل اسامی سرپرستان خانوار مشمول افزایش یارانه نقدی به سازمان هدفمندی یارانه ها ارسال شده، به‌طور تمام و کمال واریز شده و اگر فردی از سرپرستان خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی، هنوز افزایش یارانه اعلام شده را در حساب خود دریافت نکرده‌اند، باید موضوع را از دستگاه‌های مرتبط پیگیری نمایند.

وی تصریح کرد: هیچ موردی وجود ندارد که از سوی کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی به سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام شده باشد و یارانه آن واریز نشده باشد؛ بنابراین باید موضوع را از طریق کمیته امداد و بهزیستی پیگیری کرد.

به گزارش مهر، بر اساس اعلام قبلی دولت، میزان یارانه سال ۹۶ برای خانوار یک نفره تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) ۹۵ هزار تومان، برای خانوار دونفره ۱۸۹ هزار تومان، برای خانوار سه نفره ۲۵۳ هزار تومان، برای خانوار چهارنفره ۳۳۷ هزار تومان و برای خانوار ۵ نفره ۳۶۵ هزار تومان در نظر گرفته شده است. گفتنی است که این مبالغ به رقم ۴۵ هزارتومان(به ازای هر عضو خانواده) اضافه شده است.

منبع: مهر
کد مطلب: 67534
نام شما

آدرس ايميل شما

۳ عادت مخرب که سلامت کبدتان را به خطر می‌اندازد
این 7 مدل دختر، پسران را فراری می‌دهند
تالار عروسی را چگونه انتخاب کنیم؟