يکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - 28 Feb 2021
۰

۶ تن از اتباع ترکیه در تصادف مینی‌بوس با اتوبوس کشته شدند

سه شنبه ۱ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۹
رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، جزئیات تصادف اتوبوس‌ "مان" با مینی‌بوس حامل اتباع ترکیه را اعلام کرد.
۶ تن از اتباع ترکیه در تصادف مینی‌بوس با اتوبوس کشته شدند
به گزارش خدمت؛ سرهنگ نادر رحمانی، در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: حوالی ساعت ۶:۳۵ بامداد در کیلومتر ۴۰ محور خوی استان آذربایجان شرقی یک دستگاه اتوبوس "مان" حامل اتباع ایرانی که از گرجستان به ایران در حال تردد بود، با مینی‌بوس فورد حامل اتباع کشور ترکیه که از ایران درحال تردد به سمت شهر وان ترکیه بود، برخورد کرد.

وی افزود: متاسفانه در این حادثه، ۶ تن از اتباع کشور ترکیه کشته شدند.

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، با بیان این‌که حادثه مذکور ۷ مجروح نیز به‌همراه داشت، گفت: مجروحان اتباع ایرانی و ترکیه‌ای هستند که توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی تصریح کرد: برابر گزارشات اولیه ماموران پلیس‌راه، علت این حادثه، خستگی و خواب‌آلودگی راننده اتوبوس "مان" بوده است.

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: همچنین در حادثه دیگری که برای یک دستگاه اتوبوس ولوو در کیلومتر ۱۵ محور زاهدان-بم در استان سیستان و بلوچستان رخ داد، یک تن مجروح شدند.

وی در تشریح حادثه گفت: اتوبوس مذکور از زاهدان به‌سمت شهرستان زهک با ۲۰ سرنشین در حال حرکت بود که به‌علت تخطی راننده از سرعت مطمئنه واژگون شد.

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا به حادثه سوم در سال جدید اشاره کرد و گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه پراید با شی ثابت در کیلومتر ۳۵ محور لاهیجان-لنگرود استان گیلان متاسفانه ۲ تن کشته و ۳ تن مجروح شدند که علت این حادثه نیز تخطی از سرعت مطمئنه بوده است.

منبع: مهر
کد مطلب: 65624
نام شما

آدرس ايميل شما

۳ عادت مخرب که سلامت کبدتان را به خطر می‌اندازد
این 7 مدل دختر، پسران را فراری می‌دهند
تالار عروسی را چگونه انتخاب کنیم؟