پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۶ - 21 Sep 2017
۰

محورهای ورودی استان مازندران شاهد ترافیک سنگین است

يکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۷
رئیس پلیس راه استان مازندران با اشاره به برقراری تردد در همه محورهای استان گفت: هم‌اکنون محورهای ورودی استان مازندران شاهد ترافیک سنگین است.
محورهای ورودی استان مازندران شاهد ترافیک سنگین است
به گزارش خدمت؛ سرهنگ پاسدار علیرضا قدمی گفت: از اواخر اسفند استان مازندران شاهد و میزبان مسافران و گردشگران است که آنچه اهمیت بیشتری دارد، تأمین امنیت و حفظ جان آنان بوده که پلیس در تمام زمینه‌ها حضوری گسترده دارد.

وی افزود: در محور هراز از گزنک به پلور ترافیک سنگین، محور سوادکوه، کندوان ترافیک روان و پر حجم و بقیه محورها نیز تردد و ترافیک برقرار است.

قدمی با توجه به هشدارهای هواشناسی، تصریح کرد: رانندگان باید در این ایام مانند زمستان تجهیزات زمستانی و ایمنی نظیر زنجیر چرخ را به‌همراه داشته باشند و مقررات را رعایت کنند.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: بیشتر تصادفات ناشی از تخطی از سرعت، عدم توجه به جلو و عدم رعایت فاصله قانونی بوده که برای جلوگیری از حوادث تنها باید قوانین را رعایت کرد.

فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به توجه والدین به فرزندان، بیان کرد: خانواده‌ها باید دقت داشته باشند که کودکانی که در حاشیه راه‌ها توقف می‌کنند و به بازیگوشی مشغول بوده ناگهان وارد خیابان نشوند.

مازندران دارای شش محور مواصلاتی هراز، سوادکوه، کندوان، رامسر، گلوگاه و کیاسر است.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 65531
نام شما

آدرس ايميل شما

فرانسه: ایران جزو قدرت‌های صاحب‌نفوذ در سوریه است
قاتل آتنا به دار مجازات آویخته شد
به چه کسانی درون‌گرا می‌گویند؟