يکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 22 Oct 2017
۰

علی کریمی: آقای نکونام به حرف هایم رسیدی؟!

شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۶
مربی سابق تیم ملی اعلام کرد: «من خودم رفتم و به خاطر همین کار، حرف و دشنام از هموطنام کم نشنیدم ولى فداى سرشون، چون خیلى به گردن من حق دارن و گذر زمان همه چیرو مشخص میکنه.»
علی کریمی: آقای نکونام به حرف هایم رسیدی؟!
به گزارش خدمت؛ پس از اصرار کارلوس کی روش به عدم حضور دستیاران و مترجم ایرانی اش در تمرینات تیم ملی گزارشی در مورد دلیل این ماجرا منتشر شد.

در این گزارش عنوان شد که کی روش به خاطر اینکه دستیارانش حاضر نشده اند علیه برانکو ایوانکوویچ موضع بگیرند آنها را کنار گذاشته تا به سرنوشت علی کریمی دچار شوند.

کریمی که دل پری از کی روش دارد در این خصوص واکنش نشان داد و ضمن اینکه تاکید کرد دلیل جدا شدنش از تیم ملی اینگونه مسائل نبوده به نفرات ایرانی کادر کی روش توصیه کرده بروند و پشت سرشان را هم نگاه نکنند!

متن منتشر شده توسط علی کریمی را در ادامه می خوانید:

«این روزها حرف و حدیث هاى زیادى در مورد برکنارى دستیاران ایرانى سرمربى به گوش می رسد که هر رسانه اى با تفکرات خاص خودش به این قضیه واکنش نشون میده، اگر این خبر درست است چرا این موضوع زودتر از طریق رسانه ها یا خود مربیان مطرح نشد!!؟؟

من به شخصه فکر نمی کنم که جناب سرمربى چنین درخواست شرم آورى از دستیارانش کرده باشد، هر کدام از این مربیان بخشى از فوتبال ما هستن و براى فوتبال زحمت کشیدن و باید احترامشون در هر شرایطى حفظ شود و این از وظایف فدراسیون فوتبال هست که باید انجام شود!!

در جواب مطلب بالا باید عرض کنم من خودم رفتم و به خاطر همین کار، حرف و دشنام از هموطنام کم نشنیدم ولى فداى سرشون، چون خیلى به گردن من حق دارن و گذر زمان همه چیرو مشخص میکنه.

دلایل رفتنم داره کم کم خودشو نشون میده و اگر این کارو کردم به خاطر این روزها بود، اگر الان هم من جاى این بچه هاى خودمون بودم و این شرایط اتفاق میفتاد، این سرمربى که هیچ، کاپلو هم بود می رفتم و پشت سر خودم رو هم نگاه نمی کردم.

الان هم یه پیشنهاد دوستانه به این آقایون می کنم که به شخصیت خودتون احترام بزارین.

آقاى نکونام فکر کردین اگر در مصاحبه هام همیشه مى گفتم و میگم کاش رابطه من و کارلوس فقط همان رابطه مربى و بازیکن می موند، چون دلیل داشتم و دلیلش الان برات فکر می کنم روشن شده!!

در پایان صحبتى هم با رییس فدراسیون که بدجور درگیر کارهاى خدمت به فوتبال هستن و بدجور هواى مربیان ایران تیم ملى رو دارن!!!!

آقاى تاج شما هم به لیست رییس هاى فدراسیونى اضافه شدین که تیم ملیشون به جام جهانى صعود کرده، پیشاپیش تبریک افتخار کنین به خودتون، گذر زمان خیلى چیزارو مشخص خواهد کرد که به چه قیمتى موفق به این کار شدین!!!!؟

راستى یه سوال، مربیان ایرانى تیم ملى که اخراج شدن، با شکایت از فدراسیون میتونن حق و حقوق خودشونو بگیرن؟؟؟؟!

صبر ایوب و زور رستم »

منبع: فارس
کد مطلب: 65497
نام شما

آدرس ايميل شما

آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه
عواملی که باعث مرگ سلول‌های عصبی می‌شود