يکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 22 Oct 2017
۰

نکونام و سایر دستیاران ایرانی از تیم ملی جدا شدند!

جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۸
مربیان ایرانی تیم ملی پس از جلسه با رئیس فدراسیون فوتبال به شدت از او و سرمربی تیم ملی ناراحت شدند.
نکونام و سایر دستیاران ایرانی از تیم ملی جدا شدند!
به گزارش خدمت؛ پس از اینکه مشخص شد کارلوس کی روش قصد ادامه همکاری با دستیاران ایرانی‌اش را ندارد، مهدی تاج امروز (پنجشنبه) و پس از بازگشت سرمربی پرتغالی تیم ملی جلسه‌ای را در این زمینه با او ترتیب داد و سپس جلسه ای با کادر ایرانی تیم ملی داشت.

جواد نکونام، مارکار آقاجانیان، مهرداد خانبان و سایر اعضای کادر فنی ایرانی تیم ملی، پس از جلسه با تاج با دلخوری فدراسیون فوتبال را ترک کردند و به نوعی شدیدا از رئیس فدراسیون و سرمربی تیم ملی شاکی بودند.

خبرهای موثق از داخل این جلسه حکایت از آن دارد که کار مربیان ایرانی با تیم ملی تمام شده است. دستیاران ایرانی کی‌روش اعلام کرده‌اند با وضعیت موجود ترجیح می‌دهند از همین حالا به همکاری‌شان با تیم ملی پایان دهند.

تاج در ابتدای این جلسه به یکی از مربیان ایرانی تیم ملی پیشنهاد کرد که با کی‌روش آشتی کنند که این پیشنهاد در جلسه رد شد، چرا که مربیان ایرانی تیم ملی اعلام کرده‌اند از سوی کی‌روش به آنها بی‌احترامی شده است.

به همین دلیل دلخوری شدید مربیان تیم ملی در جلسه رخ داد و این دلخوری زمانی اوج گرفت که تاج به مربیان ایرانی گفت: «کی روش بعضی از شما را نمی خواهد و بعضی دیگر هم باید منتظر بمانند.» وقتی مربیان پرسیدند چرا؟ جواب داد: «کی روش می گوید بعد از بازی قطر باید جلسه بگذارد و بعد تصمیم بگیرد آن بعضی ها بمانند یا نه.»

این خواسته کی روش باعث شد که مربیان ایرانی تیم ملی تاکید داشتند که این رفتار حرفه ای نیست و با حالت ناراحتی فدراسیون را ترک کردند.

حتی یکی از مربیان گفت: «این رفتار بی احترامی محض به ماست. مگر ما عروسک هستیم که هر طور خواستند با ما بازی کنند.» بدین ترتیب مشخص شد که کار مربیان ایرانی با تیم ملی به پایان رسید.

کی‌روش حتی دن گاسپار را هم کنار گذاشته که دلیل این کار او مشخص نیست، اما در این چند روز به مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی گفته بود که حق حضور در تمرینات تیم را ندارد.

منبع: جام
کد مطلب: 65481
نام شما

آدرس ايميل شما

آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه
عواملی که باعث مرگ سلول‌های عصبی می‌شود