يکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 22 Oct 2017
۰

بمب نقل و انتقالاتی پرسپولیس را به خاطر حرفی که زد کنار گذاشتم

جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۰
سرمربی پیشین پرسپولیس گفت:عابدزاده آن روزها به قول امروزی ها بمب نقل و انتقالات فوتبال ایران بود و از استقلال راهی پرسپولیس شده بود اما او را به خاطر حرفی که زد تصمیم گرفتم کنار بگذارم.
بمب نقل و انتقالاتی پرسپولیس را به خاطر حرفی که زد کنار گذاشتم
به گزارش خدمت؛ حمید درخشان درباره اینکه نخستین بار در دهه 70 از نیما نکیسا در چارچوب دروازه پرسپولیس استفاده کرد اظهار داشت:من مدتی بود که مطالعاتم را آغاز کرده بودم تا پشتوانه سازی کنم و جانشینی برای عابدزاده بیابم. در مطالعاتم به نیما نکیسا رسیدم که رفلکس های بسیار خوبی داشت و می توانست به خوبی از چارچوب بیرون بیاید.

وی ادامه داد: او را زیر نظر داشتم تا اینکه در مقطعی عابدزاده که به تیم ملی دعوت شده بود،قرار بود روز پنجشنبه در تمرین شرکت کند.به سرپرست تیم گفتم به او بگوید حتما پنجشنبه در تمرین باشد تا تمرین اختصاصی کنیم.عابدزاده به سرپرست تیم گفته بود حالا ببینم چه می شود و این حرف به من منتقل شد.سرانجام عابدزاده آن پنجشنبه نیامد و من تصمیمم را درباره نیما نکیسا گرفتم.

درخشان افزود: فراموش نکنید که عابدزاده آن روزها به قول امروزی ها بمب نقل و انتقالات فوتبال ایران بود و از استقلال راهی پرسپولیس شده بود اما او را به خاطر حرفی که زد تصمیم گرفتم کنار بگذارم.او البته فردای آن روز به تمرین آمد اما من تصمیمم را گرفته بودم و وقتی به اصفهان رفتیم در رختکن نام نیما نکیسا را صدا زدم و گفتم تو امروز درون دروازه قرار می گیری.شاید عابدزاده هم شوکه شده بود اما بعد از بازی همه تعریف و تمجید کردند و گفتند این نکیسا را از کجا آورده ای.

منبع: کاپ
کد مطلب: 65479
نام شما

آدرس ايميل شما

آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه
عواملی که باعث مرگ سلول‌های عصبی می‌شود