يکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 22 Oct 2017
۰

رئیس فدراسیون گلف، متقاضی واگذاری زمین انقلاب به این فدراسیون شد

چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۵
رئیس فدراسیون گلف، در نامه‌ای به وزیر ورزش، از وی خواست تا مزایده زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب به این فدراسیون واگذار شود.
رئیس فدراسیون گلف، متقاضی واگذاری زمین انقلاب به این فدراسیون شد
به گزارش خدمت؛ به‌دنبال لغو واگذاری و مزایده زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب، رئیس فدراسیون گلف با ارسال نامه‌ای، از سلطانی‌فر -وزیر ورزش و جوانان- درخواست کرد در قالب ترک تشریفات مزایده زمین گلف به این فدراسیون واگذار شود.

در بخشی از این نامه آمده است:

«وزیر محترم ورزش و جوانان
با سلام و تحییت

احتراماً همان‌گونه که مستحضرید زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب تهران به عنوان یک نماد و سرمایه ملی، تنها زمین گلف استاندارد در کشور می باشد که مورد استفاده عموم گلفبازان، سفرا و کارکنان سفارتخانه های خارجی و وابستگان تجاری و بازرگانی قرار دارد و عمده برنامه‌های آموزشی، استعدادیابی، مسابقات و لیگ‌ها، اردوهای تیم ملی و کلاس‌های مربیگری توسط فدراسیون و با همکاری مطلوب مدیریت محترم مجموعه ورزشی انقلاب در این زمین برگزار می‌شود.

علی‌هذا با امعان نظر به دیدگاه‌های حکیمانه و عالمانه حضرتعالی در خصوص برون سپاری اماکن ورزشی و استفاده از ظرفیت بخش غیردولتی و با توجه به نیاز و ضرورت دسترسی مستقیم فدراسیون گلف به زمین موصوف و استفاده بهینه از آن جهت تحقق برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت از جمله دستیابی به کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ ژاپن، مستدعی است مقرر فرمائید زمین مذکور با قیمت کارشناسی و به صورت ترک تشریفات مزایده در اختیار این فدراسیون قرار گیرد.

پیشاپیش به نیابت از جامعه گلف کشور از دستورات مساعدی که مبذول می فرمائید سپاسگزارم.
کیکاوس سعیدی
رئیس فدراسیون»

منبع: مهر
کد مطلب: 65430
نام شما

آدرس ايميل شما

چاقی و روغن زیتون!
آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه