يکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 22 Oct 2017
۰

دادستان شوش جزئیات تیراندازی در یک مجلس عروسی در این شهرستان را تشریح کرد

سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۵
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شوش، جزئیات تیراندازی در یک مجلس عروسی در این شهر با تعدادی مصدوم را تشریح کرد.
دادستان شوش جزئیات تیراندازی در یک مجلس عروسی در این شهرستان را تشریح کرد
به گزارش خدمت؛ مصطفی نظری گفت: در یک حادثه تیراندازی که دوشنبه‌شب در یک مجلس عروسی در منطقه آخر آسفالت شهر شوش اتفاق افتاد، حدود 11 نفر مصدوم شدند.

وی افزود: طبق بررسی اولیه، این حادثه در ادامه رسم غلط تیراندازی در مجالس رخ داده و حمله به این مجلس عروسی صحت ندارد؛ ضمن این‌که جزئیات این حادثه از سوی دادستانی و نیروی انتظامی شهرستان شوش در دست پیگیری است.

دادستان شوش افزود: از آنجا که برخی مصدومان این تیراندازی خود به بیمارستان‌های منطقه مراجعه کرده و مصدومیت آن‌ها جزئی بوده، تعداد مصدومان حدودا 11 نفر تخمین زده می‌شود.

نظری با بیان این‌که این حادثه تیراندازی کشته نداشته است، اظهار کرد: یکی از مصدومان این تیراندازی که ظاهرا گلوله به ناحیه گردن وی اصابت کرده، برای ادامه درمان به یکی از بیمارستان‌های منطقه اعزام شده که حال وی نیز رضایت‌بخش اعلام شده است.

وی گفت: تعدادی دیگر از مصدومان این تیراندازی که با اسلحه جنگی بوده، در بیمارستان نظام مافی شوش تحت درمان می‌باشند.

دادستان شوش گفت: این حادثه به‌طور ویژه از سوی دستگاه قضایی و نیروی انتظامی در دست پیگیر بوده و با عوامل آن به‌شدت برخورد می‌شود.

وی رسم غلط تیراندازی در مجالس شادی و عزا را حرکتی زشت و حادثه‌آفرین توصیف کرد و گفت: بارها در خصوص عواقب این اقدام به شهروندان هشدار داده شده، ضمن این‌که قانون مجازات سنگینی برای عوامل تیراندازی در مجالس در نظر گرفته است.

منبع: ایرنا
کد مطلب: 65361
نام شما

آدرس ايميل شما

چاقی و روغن زیتون!
آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه