جمعه ۳۱ شهريور ۱۳۹۶ - 22 Sep 2017
۰

تجمع مهندسان کشاورزی استان کرمانشاه مقابل وزارت جهاد کشاورزی

دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۴
صبح امروز 50 نفر از 300 مهندس جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در اعتراض به بلاتکلیفی‌ خود برای استخدام در سال‌های گذشته مقابل وزارت جهاد کشاورزی تجمع کردند.
تجمع مهندسان کشاورزی استان کرمانشاه مقابل وزارت جهاد کشاورزی
به گزارش خدمت؛ تجمع‌کنندگان صبح امروز در مقابل وزارت جهاد کشاورزی جمع شده و پلاکاردهایی با عنوان آقای روحانی «به داد ما برس»، «بقا حق ماست»، «بیکاری مهندسین کشاورزی تا کی» اعتراض خود را نسبت به بلاتکلیفی چند ساله اعلام کردند.

یکی از معترضان درمورد وضعیت خود و دلیل اعتراض به خبرنگار فارس، گفت: از سال 87 حدود 300 نفر از فارغ‌التحصیلان مقطع لیسانس و فوق‌لیسانس کشاورزی در استان کرمانشاه در پروژه‌های نظارت به کار گرفته شده‌اند که با آنها قرارداد یک ساله، بدون بیمه و با حقوق یک میلیون تومان منعقد شده است.

یکی دیگر از تجمع‌کنندگان گفت: جالب است که قرار بود 10 هزار نفر در وزرات جهاد کشاورزی جذب شوند که از این تعداد 300 نفر هم به استان کرمانشاه سهمیه نرسیده و ظاهراً به جای جذب مهندسین کشاورزی در این استان سهمیه را در بخش‌های دیگر هزینه‌ کرده‌اند.

به گفته یکی دیگر از تجمع‌کنندگان در استان‌های دیگر از جمله استان ایلام فردی با 30 روز فعالیت جذب و استخدام شده است اما ما با 52 ماه سابقه فعالیت در وزارتخانه هم بلاتکلیف‌ هستیم و هم بیکار شده‌ایم و چگونه است دولت به راحتی چشمش را روی مهندسین کشاورزی می‌بندند.

به گزارش خبرنگار فارس،‌ عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در جمع تجمع کنندگان حضور یافته و به آنها قول مساعد داد تا وضعیت را پیگیری کند.

به گفته یکی از تجمع کنندگان مصری با پیگیری‌ها توانسته تا 200 نفر را در وزارت جهاد جذب کند اما همچنان 300 نفر باقی مانده‌اند.
کد مطلب: 65293
نام شما

آدرس ايميل شما

فرانسه: ایران جزو قدرت‌های صاحب‌نفوذ در سوریه است
قاتل آتنا به دار مجازات آویخته شد
به چه کسانی درون‌گرا می‌گویند؟