جمعه ۳۱ شهريور ۱۳۹۶ - 22 Sep 2017
۰

«ترمینال غرب» وارد محدوده‌ای شده که کسی جرأت ورود به آن را ندارد

يکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۹
آیین اکران فیلم سینمایی «ترمینال غرب»، با حضور پدر شهید احمدی روشن برگزار شد.
«ترمینال غرب» وارد محدوده‌ای شده که کسی جرأت ورود به آن را ندارد
به گزارش خدمت؛ آیین اکران فیلم سینمایی «ترمینال غرب»، برنده فانوس بلورین بهترین فیلم بلند هفتمین جشنواره مردمی فیلم عمار، در محل سینما بهاران در منطقه 17 تهران، با حضور حاج رحیم احمدی روشن، پدر شهید مصطفی احمدی روشن، مهندس علیرضا فراهانی، از همکاران شهید احمدی روشن، محمد نیک دل، نویسنده فیلم و دیگر خانواده شهدا و سایر اقشار مردم برگزار شد.

حاج رحیم احمدی روشن، پدر شهید مصطفی احمدی روشن، پس از تماشای این فیلم، ضمن تشکر از کارگردان و عوامل فیلم این فیلم، اظهار داشت: «ترمینال غرب» فیلمی در جهت روشنگری و بصیرت افزایی در رابطه با وقایعی است که کمتر کسی از مردم از آن اطلاع دارند و در جریان آن هستند.

وی در ادامه تصریح کرد: فیلم «ترمینال غرب» وارد محدوده‌ای شده که کسی جرأت ورود به آن را ندارد که عوامل این فیلم به‌عنوان دلسوزان جامعه و کسانی که دغدغه منافع ملی و نشان دادن چهره واقعی استکبار جهانی را دارند، وارد این محدوده شدند.

پدر شهید مصطفی احمدی روشن، با بیان این‌که این فیلم «ترمینال غرب» مرهمی بر زخم خانواده شهدا به خصوص ما خانواده شهید احمدی روشن است، اظهار داشت: حرف‌هایی که ما در زمینه اخراج دانشمندان هسته‌ای را پس از برجام می‌زدیم، مسئولان تکذیب می‌کردند؛ اما به‌وسیله این فیلم، این واقعیت‌ها بیان شد و مردم با تماشای آن، در جریان آن‌ها قرار می‌گیرند.

وی در پایان سخنان خود بیان داشت: فیلم «ترمینال غرب»، فریاد خانواده شهید احمدی روشن در رابطه با خیانتی است که دولتمردان با نام خدمت در ماجرای برجام نافرجام انجام دادند.

جهاد در عرصه های علم و فرهنگ ادامه دارد
در بخش دیگری از این برنامه، سرهنگ خسروی، فرمانده سپاه حبیب ابن مظاهر، با بیان این‌که جشنواره عمار نشان داده که می‌توان با حداقل‌ها کارهای بزرگ کرد، اظهار داشت: جهاد در عرصه‌های مختلف، همچون علوم و فرهنگ، همچنان ادامه دارد.

وی تصریح کرد: منطقه 17 در طول جنگ تحمیلی، 4 هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی ایران کرده است و امروز نیز جوانان این منطقه در عرصه جهاد فرهنگی در حال فعالیت و تلاشند.

گفتنی است، در این برنامه، افزون بر اکران فیلم ترمینال غرب، فیلم نیمه بلند لکه نیز به اکران رسید.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت اکران این فیلم، عبارت «ترمینال غرب» را به شماره 30004550 ارسال کنند.

منبع: دانشجو
کد مطلب: 65234
نام شما

آدرس ايميل شما

فرانسه: ایران جزو قدرت‌های صاحب‌نفوذ در سوریه است
قاتل آتنا به دار مجازات آویخته شد
به چه کسانی درون‌گرا می‌گویند؟