سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 24 Oct 2017
۰

نتانیاهو: ایران قصد تسلط بر جهان را دارد!

جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۱
نخست وزیر رژیم صهیونیستی با بیان اینکه از نظر ایران «آمریکا شیطان بزرگ» و «اسرائیل شیطان کوچک» است، افزود: «آن‌ها(ایران) قصد تسلط بر جهان را دارند. آن‌ها مشغول کار روی ابزاری برای دست‌یابی به آن هستند. آن‌ها آمریکا را بزرگترین دشمن خود می‌دانند.»
نتانیاهو: ایران قصد تسلط بر جهان را دارد!
به گزارش خدمت؛ «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی ضمن انتقاد دوباره از برجام، اعلام کرد «ماموریت بزرگ» مشترکی با آمریکا جهت مقابله با تهدید هسته‌ای ایران دارند.

نتانیاهو در مصاحبه با «شان هنیتی» مجری شبکه آمریکایی «فاکس نیوز» مدعی شد اظهارات خصمانه تهران علیه اسرائیلی با هدف پنهان کردن برنامه‌هایشان علیه ایالات متحده است.

وی ضمن موافقت با ادعای هنیتی درباره اینکه «ایران بیشترین تهدید را برای اسرائیل دارد» گفت: «زیرا یک رژیم افراطی اسلامی با سلاح هسته‌ای همراه شده است. مخصوصا زمانی که مرگ بر آمریکا و اسرائیل می‌گویند مشکل بزرگتر می‌شود.»

مجری فاکس نیوز در ادامه جریان ایران‌هراسی این شبکه مدعی شد هم‌اکنون ایران «بمبی 1000 پوندی (500~ کیلوگرم)» بر روی موشکی دارد که می‌تواند طی 7 دقیقه به فلسطین اشغالی برسد و نتانیاهو ضمن موافقت با این حرف، تاکید کرد «همچنین موشک‌های قاره پیمایی که می‌تواند به کشور شما (آمریکا)‌ برسد و (ایران) مشغول کار بر روی آن است.»

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با بیان اینکه از نظر ایران «آمریکا شیطان بزرگ» و «اسرائیل شیطان کوچک» است، افزود: «آن‌ها (ایران) قصد تسلط بر جهان را دارند. آنها مشغول کار روی ابزاری برای دست‌یابی به آن هستند. آن‌ها آمریکا را بزرگترین دشمن خود می‌دانند.»

نتانیاهو اما در ادعایی عجیب گفت: «ما موشک‌های بالستیک قاره‌پیما را اختراع نکردیم. ما برنامه هسته‌ای آن‌ها(ایران) را اختراع نکردیم(بلکه خود آن‌ها بوده‌اند)!»

منبع: افکار
کد مطلب: 63870
نام شما

آدرس ايميل شما

فرق بمب اتمی و بمب هیدروژنی چیست؟
چاقی و روغن زیتون!
آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟