شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 21 Oct 2017
۱
۰

عموم ملت منتظر توضیحات وزیر راه درباره سانحه قطار در روز استیضاح هستند

پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۲
نماینده مردم تبریز در مجلس درباره حمایت فراکسیون امید از ابقای عباس آخوندی در وزارت راه گفت: نظر نمایندگان مجلس محترم است، اما ما و عموم ملت منتظر توضیحات وزیر مسئول درباره سانحه قطار تبریز ـ مشهد در این باره هستیم.
عموم ملت منتظر توضیحات وزیر راه درباره سانحه قطار در روز استیضاح هستند
به گزارش خدمت؛ محمدحسین فرهنگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، درباره حمایت فراکسیون امید از ابقای مرتضی آخوندی وزیر راه و شهرسازی در وزارت راه گفت: نظر نمایندگان مجلس محترم است، اما ما تصمیم گرفته‌ایم که از وزیر مسئول درباره سانحه قطار تبریز ـ مشهد و قربانی شدن حدود 40 نفر از هموطنانمان هستیم.

وی با اشاره به این که عموم ملت نیز منتظر ارائه توضیحات آخوندی هستند، اظهار داشت: یکی از محورهای استیضاح وزیر راه و شهرسازی وضعیت مسکن است که به‌طور مشروح راجع به آن بحث خواهد شد.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی در مورد اعلام حمایت برخی نمایندگان از ابقای مرتضی آخوندی در وزارت راه گفت: از خود این نمایندگان این سوال را بپرسید.
کد مطلب: 63816
نام شما

آدرس ايميل شما

آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه
عواملی که باعث مرگ سلول‌های عصبی می‌شود
احمد
اینم اصلا بعید نیست تقصیرو بندازن گردن یکی دیگه! تا حالا که دولت قبل و شهرداری همه‌کاره بودن!!! الان ببینیم گزینه تخریب سومشون کجاست!! فقط معلوم نیست پس این دولت و وزیرا و معاونای پیر و پاتالش چیکارن!!؟ بخور و بخوابن دیگه؛ نه!؟؟ قطعا کار که نمیتونن بکنن!